Grupa Kapitałowa IMS wdrożyła aromamarketing w salonie Look!

Do grona Partnerów Spółki Grupy Kapitałowej IMS, którzy postawili na AROMAMARKETING, dołączył salon piękności Look! z Działdowa. AROMAMARKETING to usługa z dziedziny nowoczesnego marketingu, jakim jest MARKETING SENSORYCZNY, pozwalająca tworzyć za pomocą wyszukanych nut zapachowych wyjątkową atmosferę w każdym punkcie oraz obiekcie handlowym.

Zasada działania tej usługi jest prosta – AROMAMARKETING oddziałuje na jeden z najbardziej pierwotnych zmysłów – zmysł węchu, który z kolei silnie wpływa na nasze uczucia i emocje. Dzięki temu ładna i przyjemna oprawa zapachowa może przynosić firmom wymierne korzyści, jak m.in.: zwiększenie zysków, wydłużenie czasu pobytu Klientów w punkcie handlowym czy poprawę ich nastroju (źródło: Scent Air).

W IMS Eksperci pomogą Państwu we wdrożeniu najlepszych rozwiązań, jakie oferuje MARKETING SENSORYCZNY (w tym AROMAMARKETINGAUDIOMARKETING oraz DIGITAL SIGNAGE). Grono naszych Partnerów, którzy nam zaufali stale się powiększa, dzięki czemu dostarczamy swoje usługi już do ponad 20 000 lokalizacji abonamentowych.

Aromamarketing, IMS

Przeczytaj także:

 

PODOBNE ARTYKUŁY