Centrum Handlowe Karolinka stawia na Aromamarketing od IMS

CENTRUM HANDLOWE KAROLINKA w Opolu postawiło na AROMAMARKETING od IMS, który tworzy w nim unikalną oprawę zapachową. Specjaliści IMS we współpracy z Dyrekcją Centrum wybrali dla tego wyjątkowego miejsca nuty: gardenii, jaśminu, cytrusów, wanilii i piżma, które wypełniają pasaż handlowy, a także wejście do Galerii. MARKETING ZAPACHOWY w tym obiekcie jest kontynuacją udanej współpracy między IMS a Centrum Handlowym Karolinka.

Centrum Handlowe Karolinka, Retail Journal, Retail

AROMAMARKETING od IMS polega na dobraniu wyjątkowych nut zapachowych, pasujących do charakteru miejsca i marki, a także gustu jego Klientów. MARKETING ZAPACHOWY ma ponadto za zadanie budować w danym punkcie lub obiekcie miłą i przyjemną atmosferę, umilając Klientom spędzony w nim czas.

CENTRUM HANDLOWE KAROLINKA jest punktem szczególnym na mapie Opola – jest bowiem największym kompleksem handlowo-usługowym, a także miejscem spotkań rodziny i przyjaciół. Nowoczesny budynek, zaprojektowany z myślą o przyszłych Klientach oraz szeroka oferta sklepów – od spożywczych, przez wyposażenie wnętrz, aż po nowoczesne butiki, czyni z CENTRUM HANDLOWE KAROLINKA miejsce tętniące życiem, pełne energii i potencjału.

 

Recommended Posts