Logo IMS
O firmie

Grupa Kapitałowa IMS S.A. zajmuje pozycję lidera w świadczeniu wyspecjalizowanych usług z zakresu Marketingu Sensorycznego w Polsce.

Działając od 2000r., w segmencie mediów i nowoczesnych technologii, wykorzystuje techniki umożliwiające kreowanie nastroju i budowanie pozytywnej atmosfery w miejscu sprzedaży.

Innowacyjne rozwiązania z zakresu nowoczesnego marketingu jakim jest Marketing Sensoryczny,  obejmują trzy główne grupy produktowe:

Audiomarketing – emisja oraz przygotowanie personalizowanych formatów muzycznych,

Aromamarketing – dobór i emisja spersonalizowanych nut zapachowych dla wybranych grup Klientów,

Video marketing – komunikacja wizualna na nośnikach Digital Signage: Totemy Reklamowe,  Video Wall, Menu Boards, Wayfinder – mapy dotykowe.

Powyższe dziedziny stanowią trzon marketingu sensorycznego, który jest działaniem polegającym na umiejętnym dobraniu odpowiednich bodźców dźwiękowych, zapachowych i wizualnych w celu wywołania oczekiwanych reakcji u Klientów i budowania pozytywnych doświadczeń i wspomnień związanych z produktem czy marką. Misją firmy jest pozostanie wiodącym dostawcą rozwiązań podnoszących efektywność i atrakcyjność miejsc sprzedaży.

Ponadto Grupa IMS prowadzi działalność w segmentach:

Reklama In-Store Media:

In-Store Radio – produkcja i emisja reklam, komunikatów dźwiękowych

In-Store Digital Signage – produkcja i emisja reklam video na monitorach i ekranach LED, Digital Signage

Technologie i Systemy Digital Signage:

Wayfinder –  mapy dotykowe (wdrożone po raz pierwszy w Polsce, jak i w Europie przez IMS),

Totemy Reklamowe,

Giftomaty – urządzenia do kart przedpłaconych,

Instalacje Systemów Digital Signage,

Specjalizowane Urządzenia Digital Signage,

Zarządzanie treścią na nośnikach Digital Signage.

Ideą powyższych działań Grupy Kapitałowej IMS jest oferowanie kompleksowych rozwiązań, które odciążą Klienta od implementacji, zarządzania oraz monitorowania systemów i procesów sprzedaży nakierowanych na działania marketingowe w miejscu sprzedaży.

Facebook