In-Store Radio
reklama w galeriach i sieciach handlowych na nośnikach audio

W ramach świadczonych usług,  od ponad 19 lat, oferujemy produkcję oraz emisję dźwiękowych kampanii reklamowych w miejscu sprzedaży, przy użyciu In-Store Radio. Muzyka to nasz dobry towarzysz i przyjaciel. Jest wszędzie. Jest dostępna na wielu platformach i urządzeniach, angażuje miliony Konsumentów, towarzyszy nam każdego dnia.

Odpowiednio dobrana forma reklamy In-Store Radio jest niezwykle istotnym medium reklamowym. Za pomocą specjalnie przygotowanych spotów reklamowych możemy wywierać wpływ na zachowanie Konsumenta bezpośrednio w miejscu sprzedaży, subtelnie wpływając na jego zakupowe preferencje i decyzje .

IN-STORE RADIO

IMS S.A. odpowiada za emisję dźwiękowych kampanii reklamowych w sieciach oraz galeriach handlowych na terenie całego kraju. „Gramy” w ponad 1900 obiektach w całej Polsce i za granicą. Emitujemy przekazy reklamowe w prawie 300 topowych galeriach handlowych.

Zasięg In-Store Radio w obsługiwanych przez nas sieciach i galeriach handlowych to ponad 250 milionów kontaktów z reklamą rocznie. Z przekazem reklamowym miesięcznie docieramy do około 45 – 48 milionów kontaktów.

51%

Klientów pamięta co najmniej jedną reklamę Videomarketingu IMS emitowaną w galerii handlowej.

Raport Millward Brown - 2016

TOTEMY REKLAMOWE, VIDEO MARKETING

Reklama Video oferowana na systemach Digital Signage: Totemach Reklamowych, Video Wallach, Monitorach Reklamowych świadczona jest w najbardziej prestiżowych galeriach i sieciach handlowych w Polsce. Nośniki zainstalowane są w głównych ciągach komunikacyjnych galerii i sieci handlowych: przy schodach ruchomych, w strefach restauracji, przed wejściami do wind, na szybach wind, ścianach, stropach, elewacjach zewnętrznych galerii i budynków. Głównymi zaletami reklamy w ramach Video marketingu jest nowoczesna, przyciągająca uwagę forma promocji.

REKLAMA VIDEO

Videomarketing w prestiżowych galeriach zlokalizowanych w dużych miastach, zapewnia dotarcie do atrakcyjnej grupy docelowej – potencjalny Konsument wystawiony jest na szereg bodźców, które mogą mieć realny wpływ na decyzje związane z wejściem w posiadanie konkretnego produktu, bądź skorzystanie z konkretnej usługi. Jednym z najpotężniejszych zmysłów, który w kluczowy sposób odpowiada za naszą „percepcję konsumencką” jest wzrok. To, co wydaje nam się atrakcyjne wizualnie wzbudza zaufanie i pożądanie, wprawia nas w dobry nastrój i pomaga ukierunkować się na daną rzecz. Atrakcyjność Reklamy Video opiera się na dwóch podstawowych fundamentach

58%

Klientów salonów sklepów wielobranżowych pamięta i docenia dobrą muzykę w sklepie

Elevating the Customer Experience / Walnut Unlimited - January 2019

25%

Klientów poprawia listę zakupów na skutek komunikatów In-Store promo

DLACZEGO IMS?

22+ lat

doświadczenia

30 000+ lokalizacji

z usługą IMS

4 300+ ekranów

Digital Signage

300+ topowych

Galerii i Sieci Handlowych

25+ rynki

zagraniczne

Zawodowcy są przewidywalni – strzeż się amatorów

Skontaktuj się z nami, aby uzyskać więcej informacji

DZIAŁ SPRZEDAŻY REKLAM