Logo IMS
Kontakt

IMS S.A.

ul. Puławska 366, 02-819 Warszawa
tel. +48 22 870 67 76
fax. +48 22 870 67 33

E-mail: biuro@imssensory.com

 

Formularz kontaktowy
Pola oznaczone (*) są wymagane

Administratorem przekazanych danych jest spółka IMS S.A. z siedzibą w Warszawie (adres siedziby: ul. Puławska 366, 02-819 Warszawa), wpisana do Rejestru Przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy w Warszawie, XIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS 0000278240, NIP 5252201663, o kapitale zakładowym w wysokości 638 346,62 zł (wpłaconym w całości). Osobie, której dane są przetwarzane przysługuje w szczególności prawo do wglądu w przekazane dane oraz żądania ich zmiany lub usunięcia. Kontakt z administratorem: mojedane@ims.fm.
Szczegółowe zasady przetwarzania danych osobowych oraz polityka prywatności Administratora dostępne są na stronie internetowej https://imssensory.com/polityka-prywatnosci/

Administrator oświadcza, że wyrażenie powyższych zgód jest dobrowolne, aczkolwiek niezbędne do udzielenia odpowiedzi lub przedstawienia oferty handlowej. Powierzone dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie w celu wynikającym z zakresu udzielonych zgód.

Kontakt do działów

Patryk Wierniuk
tel. +48 22 462 78 40
kom. +48 784 007 200
e-mail: patryk.wierniuk@imssensory.com

Renata Licznerska
tel. +48 22 462 78 47
kom. +48 668 569 835
e-mail: renata.licznerska@imssensory.com

Katarzyna Dmitruk
tel: +48 22 462 78 44
kom: + 48 668 252 084
e-mail: katarzyna.dmitruk@imssensory.com

Jacek Niewadzi
tel: +48 22 462 78 42
kom: +48 723 69 65 65
e-mail: jacek.niewadzi@imssensory.com

For english please contact:

Joanna Langer
tel: +48 22 462 78 43
kom: +48 723 696 568
e-mail: joanna.langer@imssensory.com

Wojciech Wardyński
tel. +48 22 462 78 80
kom. +48 601 91 59 59
e-mail: wojciech.wardynski@imssensory.com

Chris Sidor
tel.  +48 22 462 78 71
kom.  +48 606 954 100
e-mail: chris.sidor@imssensory.com

tel. 22 870 67 76  wew 1
e-mail: serwis@imssensory.com

tel. +48 22 462 78 62
kom. +48 600 349 600
e-mail: reklama@imssensory.com

Anna Falacińska
tel. +48 22 462 78 64
e-mail: anna.falacińska@imssensory.com

tel. +48 22 462 78 62
kom. +48 600 349 600
e-mail: reklama@imssensory.com

Przemysław Świderski
tel. +48 22 462 78 90
kom. +48 602 102 190
e-mail: przemyslaw.swiderski@imssensory.com

Milena Kornacka
kom. +48 668 677 772
e-mail: milena.kornacka@imssensory.com

Aneta Paczkowska
kom. +48 535 535 423
e-mail: aneta.paczkowska@imssensory.com

Biuro Prasowe

ul. Puławska 366, 02-819 Warszawa

Relacje Inwestorskie

Relacje inwestorskie
Piotr Bielawski
tel. +48 22 462 78 95
piotr.bielawski@imssensory.com

 

Animator rynku
Dom Maklerski BDM Spółka Akcyjna

ul. Stojałowskiego 27
43-300 Bielsko-Biała
tel. +48 33 812 84 40 do 42
www.bdm.pl
kontakt@bdm.pl

Facebook