AUDIOMARKETING I MUZYKA BEZ ZAIKS

Usługa polegająca na skutecznym oddziaływaniu na zachowanie Klienta w miejscu sprzedaży, za pomocą formatowanych programów muzycznych. Jest niezwykle istotnym elementem wspomagającym nowoczesne strategie marketingu sensorycznego. Głównym celem Audiomarketingu jest stworzenie klimatu sprzyjającego zakupom. Badania przeprowadzone przez Dom Badawczy Maison potwierdziły, że aż 91% respondentów woli robić zakupy w sklepie,
w którym jest odtwarzana muzyka. 

USŁUGA AUDIOMARKETINGU

pozwoli Ci:

  • zbudować przywiązanie do marki
  • stymulować aktywność Klientów i wpływać na wzrost sprzedaży
  • działać kojąco i relaksująco na zmysły Klienta
  • zapewnić Twojemu Klientowi poczucie komfortu i swobody
  • wydłużyć pobyt Klientów w placówce
  • stworzyć przyjemną atmosferę
Od 20 lat śledzimy nowości muzyczne z całego świata, po czym dokonujemy starannej selekcji w oparciu o zasady Audiomarketingu oraz badania wpływu muzyki na zachowania Konsumentów. Przez ten czas nasi Konsultanci przesłuchali dziesiątki milionów piosenek, aby stworzyć najbardziej dopasowane programy muzyczne dla określonych grup odbiorców. Nasze playlisty wraz z naszymi dedykowanymi urządzeniami instalowane są w tysiącach miejsc na świecie, aby stworzyć w nich odpowiedni klimat i wywołać pozytywne emocje. Dysponujemy również ogromnym katalogiem muzyki zwolnionej z opłat do ZAiKS, SAWP, STOART i ZPAV.

Efekt naszych działań byłby niemożliwy bez specjalistycznego softwaru, na którym pracujemy, będącego nr 1 do programowania muzyki i używanego przez największe stacje radiowe na świecie. Światowy gigant docenia nasze doświadczenie, dzięki czemu od wielu lat wspólnie rozwijamy jego funkcjonalność. A nasze studia codziennie dbają o to, by nasze playlisty profesjonalnie i spójnie brzmiały nawet w najtrudniejszych warunkach. Przez cały czas badamy najnowsze technologie automatycznego doboru muzyki wykorzystywane przez największe serwisy streamingowe i najlepsze aplikacje – i z satysfakcją stwierdzamy, że żadne z nich nie mogą się nawet zbliżyć do tak zaawansowanego programowania muzyki jakie  wykorzystywane jest przez IMS.

Zajmujemy się również opracowywaniem indywidualnych formatów muzycznych pod imprezy okolicznościowe, pokazy mody, eventy sportowe i inne wydarzenia. Oferujemy kompleksową realizację projektów, w tym pozyskiwanie licencji do utworów zagranicznych i krajowych, przygotowanie oprawy muzycznej najwyższej jakości do reklam oraz programów radiowo-telewizyjnych, filmów, gier komputerowych, prezentacji multimedialnych, stron www.

Według badań Millward Brown aż 89% Klientów wyraża zadowolenie z wizyty w galerii handlowej, w której jest odtwarzana muzyka i reklamy dostarczane przez IMS.

PRZYKŁADY NASZYCH PLAYLIST

Christmas

Soul, Funk & Disco

Swing Jazz

Urban

Smooth Jazz

Classic Rock

Alternative Pop & Rock

Rhythm Radio

Pop, Chill & Swing

Polish Pop

Party Time

Oldies

New Etno Folk

Children’s Music

Latin

Classical

Italia

Indie

Gold

Fashion

Dance

Club

Club & Lounge

Pop Hits

CZY WIESZ, ŻE...

90% Klientów wybiera sklep / obiekt, gdzie gra muzyka

Business Background Music Elevates Customer Experiences - July 28, 2017

DLACZEGO IMS?

22+ lat

doświadczenia

30 000+ lokalizacji

z usługą IMS

4 300+ ekranów

Digital Signage

300+ topowych

Galerii i Sieci Handlowych

25+ rynki

zagraniczne

Zawodowcy są przewidywalni – strzeż się amatorów

Skontaktuj się z nami, aby uzyskać więcej informacji

TOMASZ SIERANKOWSKI

Head of Business Development Department