Systemy Digital Signage

Od koncepcji po pełne wdrożenie i zarządzanie

Świadczymy kompleksową usługę polegającą na zaprojektowaniu, wyprodukowaniu, zainstalowaniu, uruchomieniu oraz utrzymaniu i zarządzaniu urządzeniami Digital Signage: standami reklamowymi, standami lokalizatorów, mapami dotykowymi, standami dwufunkcyjnymi (lokalizator + reklama), ekranami LED do wyświetlania reklam, ekranami LED interaktywnymi, menu boardami, witrynami sklepowymi Digital Signage, wielkoformatowymi macierzami monitorów (zwanymi wallami), urządzeniami do dystrybucji kart podarunkowych. Urządzenia te są personalizowane pod wnętrza lokalizacji, w której mają stanąć oraz wyposażane w takie akcesoria (terminale płatnicze, drukarki, kamery, mikrofony, głośniki), które wymagane są dla realizacji określonych celów.

1.LIBERO

LIBERO KATOWICE

Wolnostojący dwustronny totem reklamowy, służący do celów reklamowych i autopromocyjnych. Obudowa wykonana z białego corianu, na stalowej konstrukcji, umocowana do podłoża za pomocą kotw chemicznych. Umieszczone monitory 65” z każdej ze stron są zabezpieczone hartowaną szybą. Zainstalowany serwer multimedialny produkcji IMS r&d wraz z autorskim oprogramowaniem, służącym do zarządzania treścią Digital Signage. Totem posiada system wentylacji, odprowadzający ciepło, aby zapewnić optymalną temperaturę pracy monitorów.
2.ARENA

ARENA GLIWICE

Wolnostojący dwustronny totem reklamowy, służący do celów reklamowych i autopromocyjnych.  Obudowa wykonana z białego corianu, na stalowej konstrukcji, z podświetlanym logo centrum, umocowana do podłoża za pomocą kotw chemicznych. Umieszczone monitory 55” z każdej ze stron są zabezpieczone hartowaną szybą. Zainstalowany serwer multimedialny produkcji IMS r&d wraz z autorskim oprogramowaniem TCadvert, służącym do zarządzania treścią Digital Signage. Totem posiada system wentylacji, odprowadzający ciepło, aby zapewnić optymalną temperaturę pracy monitorów.

3.Auchan Gliwice

AUCHAN GLIWICE

Nieszablonowa obudowa dwustronnego totemu reklamowego, została wykonana z białego corianu. Umieszczono w niej wielkoformatowe monitory 55” po każdej ze stron, które są zabezpieczone szybą hartowaną. Zainstalowany serwer multimedialny wraz z oprogramowaniem produkcji IMS r&d z zewnętrzną kartą graficzną, umożliwiającą nie tylko rendering wideo w najwyższych rozdzielczościach 4K, ale również odtwarzanie najbardziej wymagających animacji flash. Zainstalowany system wentylacji zapewnia optymalną pracę monitorów.

APLIKACJE INTERAKTYWNE

Specjalizujemy się w projektowaniu i kreowaniu aplikacji interaktywnych, które odpowiadają na możliwe pytania Użytkownika, udzielają mu informacji w środowisku, w którym się znajduje. Nasze aplikacje prezentują wybrany system wraz z jego cechami, pozwalają wielopoziomowo i wielopłaszczyznowo udzielać informacji przy założeniu, że Użytkownik korzysta z nich po raz pierwszy i nie będzie z nich korzystał bardzo często. Kładziemy nacisk na intuicyjność i prostotę obsługi.

Zarządzanie treścią na nośnikach Digital Signage

W odróżnieniu od przeważających na rynku systemów do zarządzania kontentem, nasze oprogramowanie TCadvert jest regułowe i generuje listę odtwarzania automatycznie (playlista). W ten sposób zarządzanie wielką liczbą materiałów reklamowych jest łatwe, szybkie i wolne od błędów. Przykładowo wprowadzenie nowej kampanii do istniejącej playlisty dla przykładowej Galerii, to wypełnienie jednej linii w programie TCadvert zawierającej start i koniec kampanii, liczbę wyświetleń spotu na godzinę i kilka innych parametrów. Dalej wszystko odbywa się automatycznie. Bez błędów i nieprzewidzianych przerw w emisji.

Ideą powyższych działań IMS S.A. jest oferowanie kompleksowych rozwiązań, które odciążą Klienta od implementacji, zarządzania oraz monitorowania systemów i procesów sprzedaży nakierowanych
na działania marketingowe w miejscu sprzedaży.

DLACZEGO IMS?

22+ lat

doświadczenia

30 000+ lokalizacji

z usługą IMS

4 300+ ekranów

Digital Signage

300+ topowych

Galerii i Sieci Handlowych

25+ rynki

zagraniczne

Zawodowcy są przewidywalni – strzeż się amatorów

Skontaktuj się z nami, aby uzyskać więcej informacji

ARKADIUSZ ŚWIDERSKI

New Business Director | Board Consultant