REFERENCJE

ZAPRASZAMY DO ZAPOZNANIA SIĘ Z OPINIAMI PARTNERÓW, KTÓRZY KORZYSTAJĄ Z NASZYCH USŁUG.

Audiomarketing, Aromamarketing, Digital Signage – video marketing

ccc

„IMS potrafi zadbać o wizerunek muzyczny i zapachowy Partnera (…) Warto podkreślić jakość świadczonych usług oraz profesjonalną i doświadczoną kadrę, co sprawia, że współpraca przebiega sprawnie i jest oparta na partnerskich zasadach…”

Iwona Stępniak / CCC

Sfinks Polska

„IMS S.A. charakteryzuje indywidualne podejście do Klienta oraz budowanie trwałych relacji opartych na wzajemnym zaufaniu i szacunku. Zaproponowane działania są wykonywane w twórczy i…”

Amir El Malla / SFINKS

castorama

„Dzięki wieloletniemu doświadczeniu w Marketingu Sensorycznym, IMS potrafi zadbać o wizerunek muzyczny i wizualny Naszej firmy. Wysoka jakość świadczonych usług ma pozytywny wpływ na odbiór marki i postrzeganie miejsca sprzedaży…”

Krzysztof Sroka / CASTORAMA

Millennium Bank

„(…) Warto podkreślić jakość świadczonych usług oraz profesjonalną i doświadczoną kadrę, co sprawia, że ​​współpraca przebiega sprawnie i jest oparta na partnerskich zasadach…”

Iwona Rubanowicz / Bank Millennium

lpp

„Z perspektywy kilku lat współpracy z przyjemnością polecamy IMS S.A. jako rzetelnego i sumiennego partnera, który swoim profesjonalizmem, doświadczoną kadrą, bezcennym potencjałem oraz niesztampowym podejściem do klienta, w dużym stopniu przyczynił się do wzmocnienia pozytywnego odbioru naszych salonów na rynku konsumenckim.”

Grzegorz Chyła / LPP

JYSK

„W naszej ocenie IMS potrafi zadbać o wizerunek muzyczny marki, a wysoka jakość świadczonych usług ma pozytywny wpływ na postrzeganie przez klientów miejsca sprzedaży…”

Robert Kruszyński / JYSK

DUKA

„Bez wątpienia atutami IMS S.A. jest wysoka jakość usług i szybkość reagowania na nasze bieżące potrzeby. Niejednokrotnie przekonaliśmy się, że…”

DUKA Kitchen Life

„Opisując nasze doświadczenia z IMS S.A., warto wspomnieć o dużym zaangażowaniu i kreatywności pracowników firmy, a także o wysokiej jakości świadczonych…”

Monika Kowalska / Carrefour Polska

„IMS S.A. udowodniła, że jest firmą godną polecenia z uwagi na fachowość wykonanych prac, a dostarczony sprzęt jest bardzo wysokiej jakości…”

Anna Borecka-Suda, Krzysztof Świderski / Galeria Jurajska GTC

Agata Meble

„…wszystkie zaproponowane usługi zostały dobrane do naszych potrzeb i specyfiki naszej firmy z najwyższą starannością. Wdrożone rozwiązania mają wyraźny wpływ na pozytywne postrzeganie naszej marki…”

Angelika Anusiewicz-Bochenek / Agata Meble

Reklama w In-Store Media: In-Store Radio, In-Store Digital Signage, Reklama Video

Media-saturn

„(…) lMS SA dała się poznać jako solidny wiarygodny kontrahent. Profesjonalizm, elastyczność i szybkość w działaniu sprawiają, że naszą współpracę można określić jako bardzo satysfakcjonującą. (…) IMS świadczy usługi na najwyższym poziomie i jest partnerem godnym rekomendacji…”

Sylwia Jakubowska / MEDIA–SATURN

Cunda

„Z przyjemnością możemy polecić IMS SA jako partnera, który sprawnie, kreatywnie i kompleksowo, na bardzo wysokim poziomie może zrealizować wizerunek marki w kampanii reklamowej…”

Izabela Adamska / C&A

ccc

“(…) Współpraca z IMS S.A. przebiegała sprawnie i rzeczowo, a prezentowane propozycje były interesujące, merytorycznie dopracowane i zgodne z briefem. Komunikacja z pracownikami IMS S.A. przebiegała bezproblemowo i w pozytywnej, szczerej atmosferze…”

Iwona Stępniak / CCC

Douglas

„Składam serdeczne podziękowania za doradztwo i współpracę w ramach wspólnie przeprowadzonych kampanii reklamowych z firmą IMS S.A. z Warszawy w Centrach Handlowych, w których mamy lokalizację perfumerii Douglas…”

Iwona Redo / DOUGLAS

super-pharm

„…przeprowadzaliśmy testy działania owych kampanii; zaobserwowaliśmy, że komunikacja na nośnikach IMS działa w naszej kategorii wyjątkowo dobrze, przyczynia się do wzrostu trafficu w naszej sieci, a tym samym do wzrostu obrotów. (….) Z przyjemnością możemy polecić IMS SA jako partnera.”

Beata Dąbrowska / SUPER-PHARM

Agata Meble

„Firma IMS dołożyła wszelkich starań, aby cały proces przebiegł zgodnie z naszymi oczekiwaniami. Po uruchomieniu kampanii reklamowej liczba zainteresowanych Klientów znacznie wzrosła. Polecamy firmę IMS SA…”

Angelika Anusiewicz-Bochenek / Agata Meble

United_International_Pictures

„(…)Po uruchomieniu kampanii reklamowej liczba zainteresowanych klientów znacznie wzrosła, dlatego potwierdzamy plany kolejnych wspólnych realizacji. Polecamy IMS SA wszystkim, którym zależy na bardzo dobrze zrealizowanej usłudze i efektywnej kampanii reklamowej.”

Stanisław Pytel / United International Pictures

mullenlowe

„(…) Polecamy IMS SA jako partnera rzetelnego, który sprawnie i kompleksowo realizuje kampanie reklamowe w ramach swojego portfolio.”

Maciej Niepsuj / Octopus Media

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

Skontaktuj się z nami, aby uzyskać więcej informacji

DLACZEGO IMS?

22+ lat

doświadczenia

30 000+ lokalizacji

z usługą IMS

4 300+ ekranów

Digital Signage

300+ topowych

Galerii i Sieci Handlowych

25+ rynki

zagraniczne

Zawodowcy są przewidywalni – strzeż się amatorów