WAYFINDER

Jest to elektroniczna tablica ogłoszeniowa galerii, połączona z jej interaktywnym planem. Oprócz podstawowej informacji – jak dotrzeć do szukanego sklepu – udziela użytkownikowi szeregu informacji, które wzbogacają jego doświadczenie zakupowe i czynią je bardziej świadomym. Wayfinder – interaktywne mapy dotykowe – przybierają postać standów lub totemów, w których ekran monitora jest umieszczony poziomo lub pionowo. Realizujemy również rozwiązania dwufunkcyjne – z jednej strony standu jest interaktywny Wayfinder, z drugiej – wielkoformatowy monitor do wyświetlania treści reklamowych.

BLUE CITY WARSZAWA

Wayfinder z interaktywną mapą 3D Centrum Handlowego. Urządzenie jednostronne. Obudowa wykonana z corianu, z podświetlanym logo centrum. Wyposażone w monitor dotykowy 49” . Komputer sterujący z zewnętrzną kartą graficzną, która pomaga w płynnym przetwarzaniu obrazu w technologii Unity oraz rozdzielczości 4K. Nasz autorski system Lokalizator – będący interaktywną mapą centrum, pozwala w łatwy i szybki sposób odnaleźć miejsce, które nas interesuje. Zintegrowany system pokazujący rozkład jazdy komunikacji miejskiej, repertuar kina czy aktualne promocje i wydarzenia, to jedne z dodatkowych funkcjonalności, które są każdorazowo dobierane do potrzeb danego centrum.

ARENA GLIWICE

Wayfinder z interaktywną mapą Parku Handlowego w układzie poziomym. Obudowa wykonana z białego corianu, z podświetlanym logo centrum. Wyposażona w monitor dotykowy 49”. Komputer sterujący z zewnętrzną kartą graficzną, która pomaga w płynnym przetwarzaniu obrazu w technologii Unity. Nasz autorski system Lokalizator – będący interaktywną mapą centrum, pozwala w łatwy i szybki sposób odnaleźć miejsce, które nas interesuje. Zintegrowany system pokazujący rozkład jazdy komunikacji miejskiej, aktualne promocje czy wydarzenia to tylko niektóre z dodatkowych funkcji, które są każdorazowo dobierane do potrzeb danego zamówienia. Zainstalowany system wentylacji, pomaga utrzymać optymalną temperaturę wewnątrz urządzenia.

CH JANKI k/W-WY

Wayfinder z interaktywną mapą 3D Centrum Handlowego. Urządzenie jednostronne.
Obudowa wykonana z corianu, z frezowanym logo centrum. Wyposażony w monitory dotykowe 43”. Komputer sterujący z zewnętrzną kartą graficzną, która pomaga w płynnym przetwarzaniu obrazu w technologii Unity oraz rozdzielczości 4K. Autorski system Lokalizator – interaktywna mapa centrum, pozwalająca w łatwy i szybki sposób odnaleźć lokal, który nas interesuje. Zintegrowany system pokazujący rozkład jazdy komunikacji miejskiej, repertuar kina czy aktualne promocje i wydarzenia to tylko niektóre z dodatkowych funkcji, które są każdorazowo dobierane do potrzeb danego zamówienia. Zainstalowany system wentylacji, pomaga utrzymać optymalną temperaturę wewnątrz urządzenia.

SERENADA KRAKÓW

Wayfinder z interaktywną mapą Parku Handlowego w układzie poziomym. Obudowa wykonana z białego corianu, z podświetlanym logo centrum. Wyposażona w monitor dotykowy 49”. Komputer sterujący z zewnętrzną kartą graficzną, która pomaga w płynnym przetwarzaniu obrazu w technologii Unity. Nasz autorski system Lokalizator – będący interaktywną mapą centrum, pozwala w łatwy i szybki sposób odnaleźć miejsce, które nas interesuje. Zintegrowany system pokazujący rozkład jazdy komunikacji miejskiej, aktualne promocje czy wydarzenia to tylko niektóre z dodatkowych funkcji, które są każdorazowo dobierane do potrzeb danego zamówienia. Zainstalowany system wentylacji, pomaga utrzymać optymalną temperaturę wewnątrz urządzenia.

5.RONDO WIATRACZNA

RONDO WIATRACZNA W-WA

Hybrydowe urządzenie, łączące ze sobą funkcję interaktywnej mapy wraz z systemem Digital Signage.
Dwustronne urządzenie, które z jednej strony składa się z monitora dotykowego 49” oraz komputera sterującego z zewnętrzną kartą graficzną, która pomaga w płynnym przetwarzaniu obrazu w technologii Unity oraz rozdzielczości 4K. Nasz autorski system Lokalizator – interaktywna mapa centrum, pozwalająca w łatwy i szybki sposób odnaleźć lokal, który nas interesuje. Zintegrowany system pokazujący rozkład jazdy komunikacji miejskiej, repertuar kina czy aktualne promocje i wydarzenia to jedne z dodatkowych funkcjonalności, które są każdorazowo dobierane do potrzeb danego centrum. Z drugiej strony monitor 55” z serwerem multimedialnym produkcji IMS r&d z zewnętrzną kartą graficzną, umożliwiającą nie tylko rendering wideo w najwyższych rozdzielczościach 4K, ale również odtwarzanie najbardziej wymagających animacji flash/video. Na urządzeniu zainstalowane jest nasze autorskie oprogramowanie TCadvert , służące do zarządzania treścią Digital Signage. Obudowa wykonana z białego konglomeratu z wytłoczonym logo.

6.VICTORIA

VICTORIA WAŁBRZYCH

Wayfinder z interaktywną mapą Parku Handlowego. Urządzenie dwustronne oraz jednostronne. Obudowa wykonana z konglomeratu białego. Wyposażony w monitor dotykowy 43”. Komputer sterujący z zewnętrzną kartą graficzną, która pomaga w płynnym przetwarzaniu obrazu w technologii Unity. Nasz autorski system Lokalizator – interaktywna mapa centrum, pozwalająca w łatwy i szybki sposób odnaleźć lokal, który nas interesuje. Zintegrowany system pokazujący rozkład jazdy komunikacji miejskiej, aktualne promocje czy wydarzenia to tylko niektóre z dodatkowych funkcji, które są każdorazowo dobierane do potrzeb danego zamówienia. Zainstalowany system wentylacji, pomaga utrzymać optymalną temperaturę wewnątrz urządzenia.

GIFTOMAT

 • Wygodne, samoobsługowe urządzenie do wydawania kart przedpłaconych Programu Kart Podarunkowych
 • Prosta i szybka procedura zakupu karty
 • Dowolna kwota załadowania karty podarunkowej w zakresie od 30 do 1000 złotych
 • Wydanie karty i obciążenie transakcją jej zakupu, potwierdzone stosownym wydrukiem
 • Możliwość błyskawicznego sprawdzenia ilości środków na karcie
 • Możliwość zapłacenia za kartę zarówno kartą stykową (chipową), zbliżeniową, debetową, jak i kredytową
 • Duży – 500 szt. – zapas kart w urządzeniu, obsługa niekłopotliwa dla służby technicznej Galerii
 • Wartość transakcji = wartość środków na karcie (brak prowizji obciążającej Użytkownika)
 • Obudowa wykonana z konglomeratu białego na konstrukcji stalowej
 • Wyposażony w monitor dotykowy 22”, komputer, skaner, dyspenser kart, oraz terminal płatniczy
 • System zintegrowany z firmą Flex-e-card, która odpowiada za system zasilania karty podarunkowej

Specjalizowane Urządzenia Digital Signage

Są to ekrany LED o kształcie dopasowanym do konkretnego miejsca instalacji, regularne lub transparentne, multimedialne lub interaktywne, totemy reklamowe, walle, recepcje wyposażone w ekrany mutimedialne lub wayfindery.

1.JURAJSKA

JURAJSKA CZĘSTOCHOWA

W październiku 2018 roku IMS r&d zrealizowała w Galerii Jurajskiej w Częstochowie pionierski projekt ekranu transparentnego LED zawieszonego na windzie panoramicznej.

Ekran ma wymiary 5m x 3m i jest zawieszony na wysokości 2,4m (jego dolna krawędź) od podłogi. Ekran posiada wysoką rozdzielczość diod, które mają wysoką jasność nitów. Ekran świeci bardzo jasno w kierunku rotundy, w której jest winda. Pasażerowie windy panoramicznej widzą ekran jako żaluzję. Nie widzą nawet czy ekran świeci w danym momencie, czy nie. Nowatorski jest również sposób zainstalowania ekranu – jest on podwieszony na wyciągarkach elektrycznych umożliwiających jego podnoszenie lub opuszczenie. W czasie eventów ekran zjeżdża na dół i stanowi tło scenografii dla sceny budowanej przed windą panoramiczną.

2.MILLENNIUM

BANK MILLENNIUM

W Galerii Mokotów, Galerii Młociny i Libero Katowice w witrynach oddziałów Millennium Bank IMS r&d zainstalowała TV WALL w układzie 3 poziomych monitorów bezszwowych jeden nad drugim. Dzięki takiemu rozwiązaniu powstał nośnik posterowy o dużym impakcie (przekątna ekranu 94 cale) i dużej rozdzielczości. Materiały promocyjne banku wymagają wykorzystania dużej ilości tekstu, czasem o stosunkowo małej czcionce i dlatego rozwiązanie to sprawdza się znacznie lepiej niż najdroższy i o największej rozdzielczości LED. Proporcje ekranu są zbliżone, lecz jednak różne od standardowego monitora w układzie pionowym, co powoduje konieczność przygotowania dedykowanego kontentu. Wyświetlacze w układzie posterowym świetnie sprawdzają się również w sieciach sklepów modowych – łatwiej zaprezentować na nich sylwetkę modelki.

SANTANDER

BANK SANTANDER

Prezentowany wyświetlacz LED jest przykładem nieskrępowanego podejścia do Digital Signage. Nośnik nie musi mieć regularnego kształtu, musi natomiast przyciągać i utrzymywać uwagę widza. Może robić to całkowicie niestandardowym kształtem. W przypadku realizacji w oddziale Banku Santander w Warszawie kształt paneli LED jest nietypowy, przez co jego odbiór jest wyjątkowy. Przygotowując materiał do wyświetlania na takim nośniku, należy zwrócić szczególną uwagę na to, czy istotne elementy przekazu będą dobrze wyeksponowane. Ponieważ taki sposób wyświetlania treści jest niezwykły, komunikat będzie znacznie uważniej odbierany przez oglądających.

Ideą powyższych działań IMS S.A. jest oferowanie kompleksowych rozwiązań, które odciążą Klienta od implementacji, zarządzania oraz monitorowania systemów i procesów sprzedaży nakierowanych
na działania marketingowe w miejscu sprzedaży.

DLACZEGO IMS?

22+ lat

doświadczenia

30 000+ lokalizacji

z usługą IMS

4 300+ ekranów

Digital Signage

300+ topowych

Galerii i Sieci Handlowych

25+ rynki

zagraniczne

Zawodowcy są przewidywalni – strzeż się amatorów

Skontaktuj się z nami, aby uzyskać więcej informacji

ARKADIUSZ ŚWIDERSKI

New Business Director | Board Consultant