IMS dostarczył rozwiązania Digital Signage do RBL_: eko biura dla tworzących przyszłość

IMS dostarczył rozwiązania DIGITAL SIGAGE do niezwykle innowacyjnego projektu – RBL_: eko biura dla tworzących przyszłość. Jest to jedna z najbardziej zaawansowanych przestrzeni do pracy, w której najnowocześniejsza technologia i zieleń przenikają się, współpracują i uzupełniają. Projekt powstał na zlecenie ALIOR BANKU, z myślą o mikroprzedsiębiorstwach, startupach i innowatorach z branży Fintech.

Panele ledowe umieszczone nad głowami

Specjaliści IMS dostarczyli do tego projektu szereg innowacyjnych rozwiązań DIGITAL SIGNAGE. Nad głowami przebywających w biurze osób umieszczone zostały panele ledowe, na których zobaczyć można malarstwo renesansowych obiektów, drzewa, zmieniające się kolory oraz obrazy kojącego nieba. Rozjaśniają one wnętrze, tworząc wyjątkową, relaksującą i inspirującą przestrzeń do pracy i nadając wnętrzu artystycznego charakteru. Ekrany ledowe przeplatane są żywymi roślinami, co daje wyjątkowe i niepowtarzalne połączenie technologii ze światem natury.

Innym rozwiązaniem z zakresu DIGITAL SIGNAGE dostarczonym przez specjalistów IMS do biura RBL_, jest ekran wielkoformatowy umożliwiający wyświetlanie różnego rodzaju treści, w tym materiałów przydatnych w pracy.

Źródło: Inmedia

Zaawansowana technologicznie przestrzeń

– Miejsca, które mają sprzyjać innowacji, kreatywności i współpracy na najwyższym poziomie muszą zapewniać pełną płynność działania na poziomie zarówno ludzkim, jak i narzędziowym – mówi  Robert Majkut CEO Robert Majkut Design. – W projekcie RBL_ udało nam się stworzyć zaawansowaną technologicznie przestrzeń do pracy, która poza nią samą daje wiele twórczej, warsztatowej swobody. Z jednej strony technologia płynnie i w niewidoczny sposób wspiera wszelkie działania, z drugiej – najwyższa jakość wyposażenia oraz swobodna, nienarzucająca się designem atmosfera przesycona naturą i zdrowym powietrzem buduje jej atuty.

Wszystkie elementy wyposażenia biura RBL_ zostały dobrane tak, żeby idealnie ze sobą współgrać. Znalazły się w nim: mobilne biurka, różnej wielkości „kabiny” do pracy, akustyczne kotary, modułowe meble, przenośne akustyczne ścianki czy suchościeralne ściany MemErase Muraspec.

Projekt wykraczający poza trendy zielonego biura

RBL_: eko biuro dla tworzących przyszłość, odważnie wychodzi poza trendy zielonego biura, w którym roślinność tworzy wyłącznie miłą dla oka oprawę technologii. W tej przestrzeni wykorzystano szereg ekologicznych i prozdrowotnych rozwiązań, które gwarantują, m.in. czyste powietrze. Ten cel osiągnięto dzięki wybranym przez firmę Zielone Ściany roślinom oraz oczyszczającym powietrze urządzeniom Dyson. Rozwiązania te gwarantują w pomieszczeniach biura RBL_, nawet przy zamkniętym ekosystemie, wystarczającą ilość tlenu dla kilkudziesięciu osób. Inne ekologiczne rozwiązania wykorzystane w tej przestrzeni to, m.in.: wykładzina z recyklingu marki Shaw, w 95% ledowe oświetlenie i ekologiczna podłoga.

Źródło: Inmedia

RBL_: eko biuro dla tworzących przyszłość to przestrzeń o powierzchni 560 m2, mieszcząca się w budynku Warsaw Spire. Zleceniodawcą projektu był ALIOR BANK, za projekt odpowiadał Robert Majkut Design, a za branding miejsca: White Cat Studio. W gronie tworzących biuro RBL_ firm, znalazły się: IMS S.A., ZIELONE ŚCIANY, MURASPEC, CONCESSION, IDEA MM, STUDIO PROSTYCH FORM/ECOMALTA, NOVA FORMA, HUNTER DOUGLAS, ICOMFORT, SHAW/POLFLOR, QUEST (SPECTRA), WITKOWSKI, ESPES, SONTE i ARDECO.

 

BĄDŹ NA BIEŻĄCO – OBSERWUJ NAS NA:
Najnowsze wpisy

Facebook