Dlaczego warto zaufać Profesjonalistom wdrażając rozwiązania Digital Signage?

Żeby cieszyć się rozwiązaniami DIGITAL SIGNAGE na najwyższym poziomie w rozsądnej cenie, warto wdrażając tę usługę zaufać posiadającym ogromną wiedzę i doświadczenie w swojej pracy, Eskpertom z IMS. Dlaczego to tak ważne? Zły dobór urządzeń często spowodowany wdrażaniem usług we własnym zakresie lub chęcią wdrożenia usługi DIGITAL SIGNAGE bardzo tanio, niejednokrotnie skutkuje późniejszymi wysokimi kosztami eksploatacji i problemami ze sprzętem.

DIGITAL SIGNAGE – niewłaściwy dobór sprzętu

– Zdecydowanie złym posunięciem jest, np. wykorzystywanie w punktach i obiektach handlowych monitorów, ekranów, czy samych telewizorów do użytku domowego, zamiast monitorów przemysłowych – mówi Łukasz Grudziąż, Technical Manager Grupy Kapitałowej IMS. – Telewizory konsumenckie mają żywotność dostosowaną przez producentów do charakteru ich wykorzystania w warunkach domowych, czyli do pracy kilka godzin dziennie, natomiast profesjonalne urządzenia wykorzystywane w systemie DIGITAL SIGNAGE dostosowane są do pracy 24/7.

Wayfinder wdrożony przez IMS w C.H. Janki
Wayfinder wdrożony przez IMS w C.H. Janki

Taki sposób działania urządzeń DIGITAL SIGNAGE umożliwia pełne wykorzystanie możliwości promocji i emisji atrakcyjnego kontentu, jakie oferuje VIDEO MARKETING.

Instalacja telewizorów domowych zamiast profesjonalnych urządzeń DIGITAL SIGNAGE, często skutkuje tym, że takie urządzenia ulegają przedwczesnemu wyeksploatowaniu, co wiąże się z  koniecznością wymiany ich na nowe. Rosną przez to zarówno koszty związane z wymianą zużytych elementów, jak również koszty serwisu. Warto zauważyć, że serwisy gwarancyjne nie naprawiają takich telewizorów na podstawie gwarancji, ze względu na wykorzystanie urządzenia niezgodnie z przeznaczeniem. Każdy telewizor wyposażony jest w licznik przepracowanych godzin i ten parametr w pierwszej kolejności weryfikuje serwis. Dodatkowo urządzenia te są wyposażone w tunery DVB-T, co nakłada na właściciela dodatkowy obowiązek ponoszenia opłat związanych z Abonamentem Radiowo Telewizyjnym.

DIGITAL SIGNAGE – koszty zużycia energii elektrycznej

Wdrażając rozwiązania DIGITAL SIGNAGE umożliwiające pełne wykorzystanie możliwości, jakie oferuje VIDEO MARKETING, warto również zwrócić uwagę na koszt energii elektrycznej. Niewłaściwy dobór urządzeń DIGITAL SIGNAGE lub eksploatacja przestarzałych technologicznie monitorów, wpływają negatywnie na wzrost zużycia energii, narażając firmy na większe koszty.

Totem reklamowy wdrożony w C.H. Libero Katowice
Totem reklamowy wdrożony w C.H. Libero Katowice

DIGITAL SIGNAGE – kompleksowość usługi

– Warto także zwrócić uwagę na kompleksowość świadczonej usługi DIGITAL SIGNAGE i koszty związane z jej brakiem – podkreśla Grudziąż– Niektóre firmy ograniczają się tylko i wyłącznie do sprzedaży sprzętu i oprogramowania z gwarancją producenta. W przypadku uszkodzenia elementu systemu, Klient pozostaje z problemem sam i na własną rękę musi kontaktować się z gwarantem i przechodzić przez procedurę gwarancyjną, często pozostając przy tym bez urządzenia zastępczego. Nie otrzymuje od partnera żadnego wsparcia posprzedażowego lub jest ono dodatkowo płatne.

Wdrażając rozwiązania DIGITAL SIGNAGE zdecydowanie warto postawić na sprawdzoną i rzetelną firmę, jaką jest IMS. Nasi Eksperci pomogą Państwu wdrożyć najodpowiedniejsze rozwiązania w atrakcyjnej cenie, wykorzystujące sprzęt najwyższej jakości. Również w późniejszym okresie mogą Państwo liczyć na nasze wsparcie serwisowe, a także skorzystać z możliwości oddania w nasze ręce zarządzania systemem DIGITAL SIGNAGE w Państwa obiektach. Ponadto w IMS oferujemy Państwu przygotowanie atrakcyjnych materiałów, do których na: KONTENT REKLAMOWY oraz KONTENT NEUTRALNY.

Przeczytaj także:

 

Recommended Posts