Grupa Kapitałowa IMS S.A. wdraża AUDIOMARKETING i AROMAMARKETING w sklepach SUGARFREE & CARDIO BUNNY

Marki SUGARFREE & CARDIO BUNNY stawiają na AUDIOMARKETING i AROMAMARKETING od Grupy Kapitałowej IMS S.A. MARKETING SENSORYCZNY zostanie wdrożony w kilkunastu salonach tych wyjątkowych brandów w całej Polsce.

Specjaliści  Grupy Kapitałowej IMS S.A. stanęli przed zadaniem stworzenia oprawy zapachowej, korespondującej z charakterem salonów SUGARFREE & CARDIO BUNNY. Dzięki niej atmosfera w punktach sprzedaży tych brandów stanie się jeszcze przyjemniejsza. Unoszący się w powietrzu zapach ma ponadto za zadanie zapadać w pamięć Klientkom i przywoływać miłe skojarzenia z marką salonów SUGARFREE & CARDIO BUNNY. Całość oprawy sensorycznej dopełnia unikalna playlista przygotowana przez Specjalistów muzycznych Grupy Kapitałowej IMS S.A..

SUGARFREE & CARDIO BUNNY to kolejna marka, która dołączyła w ostatnim czasie do grupy Partnerów IMS. Nasze grono Klientów stale się powiększa, dzięki czemu dostarczamy już swoje usługi do prawie 20 000 lokalizacji abonamentowych.

Sugarfree, Cardio Bunny, IMS, Audiomarketing, Aromamarketing

Marka SUGARFRE została stworzona z pasji i z myślą o Kobietach, które podążają za trendami i lubią świetnie wyglądać, niezależnie od sytuacji. Kolekcje sukienek na każdą okazję powstają w Polsce z wysokiej jakości tkanin sprowadzanych z Włoch oraz Hiszpanii. Markę wyróżnia szybkość reagowania na potrzeby wymagających Klientek, dlatego oferta jest często rozszerzana o nowe modele.

CARDIO BUNNY będąc dumnym z każdej Kobiety nieustająco stawiającej sobie nowe wyzwania, tworzy modną, innowacyjną i funkcjonalną odzież sportową, która podkreśla atuty noszących ją Pań.

Sugarfree, Cardio Bunny, IMS, Audiomarketing, Aromamarketing

Przeczytaj także:

 

PODOBNE ARTYKUŁY