VIVO! Lublin, VIVO! Krosno i VIVO! Piła stawiają na Aromamarketing od IMS

[:pl]

Galerie VIVO! Lublin, VIVO! Krosno i VIVO! Piła, należące do firmy IMMOFINANZ, stawiają na AROMAMARKETING od IMS. Nasi specjaliści wdrożyli wyjątkową oprawę zapachową, idealnie dopasowaną do różnych części tych prestiżowych obiektów handlowych. Jest to przedłużenie udanej współpracy między IMS a IMMOFINANZ.

AROMAMARKETING w galeriach handlowych wpływa na budowanie miłej i przyjemnej atmosfery, będąc niezbędnym elementem nowoczesnych firm. Jak pokazują badania może także wydłużyć czas przebywania Klientów w danym obiekcie handlowym i dotyczy aż 82% Konsumentów.*

Obiekty Vivo! to kolejne prestiżowe galerie, do których dostarczamy rozwiązania MARKETINGU SENSORYCZNEGO. Liczba Partnerów IMS stale rośnie, dzięki czemu nasze usługi świadczymy już w ponad 18 000 lokalizacjach abonamentowych.

IMMOFINANZ to firma z sektora nieruchomości komercyjnych, której działalność skupia się na obiektach handlowych oraz biurowych na ośmiu głównych europejskich rynkach, tj. w Austrii, Niemczech, Czechach, Słowacji, Węgrzech, Rumunii, Polsce i Moskwie.

*Źródło: Scent Air

Źródło: Immofinanz

Przeczytaj także:

[:]

PODOBNE ARTYKUŁY