Reklama w In-Store Media – jaka jest skuteczność tego typu reklam?

[:pl]

IN-STORE MEDIA to jedna z wielu atrakcyjnych form reklamy z zakresu nowoczesnego marketingu jakim jest MARKETING SENSORYCZNYIN-STORE RADIO polega na emitowaniu specjalnych spotów, komunikatów dźwiękowych informujących o aktualnych promocjach, za pomocą systemu nagłośnienia danego obiektu handlowego. Kolejnym rodzajem reklamy IN-STORE MEDIA jest VIDEOMARKETING – treści video emitowane na nośnikach DIGITAL SIGNAGE, czyli specjalnych ekranach umieszczanych na terenie centrów lub sieci handlowych. Pojawia się na nich zarówno KONTENT REKLAMOWY, jak również atrakcyjny KONTENT NEUTRALNY.

Czy reklama IN-STORE MEDIA jest skuteczna? Jak pokazują badania MillwardBrown, zdecydowanie tak. Aż 24% Klientów deklaruje, że kupuje produkt pod wpływem informacji usłyszanej z głośników lub zobaczonej na ekranach.

IMS S.A. nasi specjaliści pomagają zarówno w zakupie kampanii na nośnikach IN-STORE MEDIA w obiektach handlowych na terenie całej Polski, jak również w przygotowaniu KONTENTU REKLAMOWEGO i KONTENTU NEUTRALNEGO. Efektem tych działań jest szyta na miarę, skuteczna kampania, która dociera do określonego grona odbiorców.

IN-STORE MEDIA, IMS

[:]

PODOBNE ARTYKUŁY