Grupa Kapitałowa IMS wdraża Aromamarketing w sieci sklepów Stara Mydlarnia

[:pl]

Sieć sklepów franczyzowych STARA MYDLARNIA stawia na AROMAMARKETING od IMS S.A. Usługa zostanie wdrożona w kilkudziesięciu punktach handlowych tej marki, a pierwsza instalacja odbyła się już w Bydgoszczy, w Parku Handlowym Batory. MARKETING SENSORYCZNY w postaci dedykowanej oprawy zapachowej będzie umilał zakupy Klientom STAREJ MYDLARNI w wielu miastach w całej Polsce, tworząc tym samym unikalną i zapadającą w pamięć sensoryczna wizytówkę tej marki. Jest to kolejna prestiżowa marka, która dołączyła do Partnerów Grupy Kapitałowej IMS w ostatnim czasie.

STARA MYDLARNIA to miejsce, w którym sprzedawane są najwyższej jakości naturalne kosmetyki. AROMAMARKETING od IMS miał na celu stworzenie dla nich wyjątkowej oprawy i zbudowanie jeszcze przyjemniejszej atmosfery w punktach handlowych.

Usługa AROMAMARKETINGU jest niezwykle skutecznym narzędziem MARKETINGU SENSORYCZNEGO, który jak pokazują badania, może wpłynąć w 40% przypadków na poprawę nastroju, ale także zwiększyć zyski – wyniki badań opublikowane przez Scent Air pokazują, że aż 59% Klientów chętniej przeznaczy na zakupy więcej pieniędzy w miejscu, w którym ładnie pachnie.*

STARA MYDLARNIA to polska firma, która od 2001 roku zajmuje się produkcją naturalnych kosmetyków do kąpieli, pielęgnacji ciała, twarzy i włosów. Dziś to uznana marka w kraju i za granicą, która prężnie rozwija sieć sklepów franczyzowych w Polsce oraz sieć dystrybucyjną za granicą. Na przestrzeni tych kilkunastu lat przerodziła się z rodzinnej małej manufaktury w dużą profesjonalną firmę z olbrzymim zapleczem produkcyjnym i badawczym.

*Źródło: Scent Air.


Przeczytaj także:

 

[:]

PODOBNE ARTYKUŁY