Sklepy Tatuum na Węgrzech z Audiomarketingiem od IMS

AUDIOMARKETING od IMS został wdrożony w kolejnych salonach prestiżowej marki TATUUM. Tym razem usługą zostały objęte wszystkie punkty handlowe tego brandu na Węgrzech, co jest kontynuacją udanej współpracy między IMS a TATUUM. Do tej pory wdrożyliśmy już AUDIOMARKETING w 61 salonach tej marki w Polsce.

Specjaliści IMS, specjalnie dla TATUUM, przygotowali playlistę idealnie korespondującą z wyjątkowym charakterem tej marki, jej założeniami biznesowymi, a także gustem jej Klientów. Ma to na celu stworzenie w punktach handlowych tej firmy jeszcze przyjemniejszej atmosfery.

MARKETING SENSORYCZNY od IMS S.A. to skuteczne narzędzie budowania działającego na zmysły i emocje Klientów, logo marki. Nasze grono Partnerów stale się powiększa, dzięki czemu AUDIOMARKETING dostarczamy już do ponad 18 000 lokalizacji w Polsce i Europie. Oprócz szytej na miarę playlisty, oferujemy także wdrożenie systemu nagłośnienia, każdorazowo dostarczając produkt najwyższej jakości, w atrakcyjnej cenie.

TATUUM to marka, która tworzy piękne kolekcje ubrań i akcesoriów, charakteryzujące się wysoką jakością i komfortem. Oferuje produkty zarówno dla kobiet, jak i mężczyzn. TATUUM istnieje na rynku już od ponad 20 lat i posiada salony w całej Polsce, jak również w Czechach i na Węgrzech.

Źródło: Tatuum
Źródło: Tatuum
Najnowsze wpisy

Facebook