W dniach od 30 marca do 12 kwietnia…

[:pl]W dniach od 30 marca do 12 kwietnia br. na mocy porozumienia i dzięki współpracy spółki Internet Media Services SA (IMS) oraz galerii handlowych odbywa się bezpłatna emisja spotu promującego Kampanię 1% Polskiej Akcji Humanitarnej. Kampania 1%  prowadzona jest na terenie 15 stołecznych galerii oraz centrów handlowych objętych systemem Radio POS oraz Digital Signage obecnych w ofercie IMS.
Promując kampanię Polskiej Akcji Humanitarnej  spółka IMS zyskała status Partnera akcji, której celem jest przekazanie 1% podatku na dotarcie z pomocą  do najbardziej potrzebujących.[:en]W dniach od 30 marca do 12 kwietnia br. na mocy porozumienia i dzięki współpracy spółki Internet Media Services SA (IMS) oraz galerii handlowych odbywa się bezpłatna emisja spotu promującego Kampanię 1% Polskiej Akcji Humanitarnej. Kampania 1%  prowadzona jest na terenie 15 stołecznych galerii oraz centrów handlowych objętych systemem Radio POS oraz Digital Signage obecnych w ofercie IMS.
Promując kampanię Polskiej Akcji Humanitarnej  spółka IMS zyskała status Partnera akcji, której celem jest przekazanie 1% podatku na dotarcie z pomocą  do najbardziej potrzebujących.[:de]W dniach od 30 marca do 12 kwietnia br. na mocy porozumienia i dzięki współpracy spółki Internet Media Services SA (IMS) oraz galerii handlowych odbywa się bezpłatna emisja spotu promującego Kampanię 1% Polskiej Akcji Humanitarnej. Kampania 1%  prowadzona jest na terenie 15 stołecznych galerii oraz centrów handlowych objętych systemem Radio POS oraz Digital Signage obecnych w ofercie IMS.
Promując kampanię Polskiej Akcji Humanitarnej  spółka IMS zyskała status Partnera akcji, której celem jest przekazanie 1% podatku na dotarcie z pomocą  do najbardziej potrzebujących.[:cs]W dniach od 30 marca do 12 kwietnia br. na mocy porozumienia i dzięki współpracy spółki Internet Media Services SA (IMS) oraz galerii handlowych odbywa się bezpłatna emisja spotu promującego Kampanię 1% Polskiej Akcji Humanitarnej. Kampania 1%  prowadzona jest na terenie 15 stołecznych galerii oraz centrów handlowych objętych systemem Radio POS oraz Digital Signage obecnych w ofercie IMS.
Promując kampanię Polskiej Akcji Humanitarnej  spółka IMS zyskała status Partnera akcji, której celem jest przekazanie 1% podatku na dotarcie z pomocą  do najbardziej potrzebujących.[:]

PODOBNE ARTYKUŁY