IMS rozpoczyna współpracę z Funbox

[:pl]

IMS lider branży marketingu sensorycznego podpisał umowę inwestycyjną ze spółką Laboratorium Projektów Innowacyjnych, która odpowiedzialna jest za rozwój projektu Funbox – mobilnej szafy grającej. Na podstawie podpisanej umowy IMS poszerzy swoją ofertę i rozpocznie dostarczanie nowej usługi.

Celem nawiązania współpracy jest poszerzenie rodzaju usług audio świadczonych przez IMS oraz poszerzenie zasięgu lokalizacji abonamentowych. Rozwijany projekt Funbox to mobilna aplikacja muzyczna działająca na zasadzie szafy grającej, z wykorzystaniem serwera muzycznego służącego do emisji utworów muzycznych.

Zgodnie z założeniami projektu, stworzona aplikacja mobilna ma umożliwiać klientom partnerów handlowych sterowanie znajdującym się w lokalu serwerem muzycznym, poprzez publiczne odtworzenie w lokalu wybranego przez klienta utworu z zamieszczonej na serwerze muzycznym playlisty. W założeniach współpracy, model biznesowy zakłada rozwój usługi poprzez abonamentowy system sprzedaży do partnerów handlowych IMS oraz nowych, pozyskanych w tym celu obiektów handlowych, a także uzyskiwanie przychodów z opłat ponoszonych przez finalnych użytkowników aplikacji Funbox.

Podpisana umowa inwestycyjna stanowi wstęp do długofalowej współpracy, która finalnie będzie mogła skutkować przejęciem spółki LabPi. Cena jaką w przyszłości może zapłacić IMS za przejęcie będzie zależeć od wyników finansowych Laboratorium Projektów Innowacyjnych.

[:]

PODOBNE ARTYKUŁY