World Class

World Class to ogólnoświatowy i najbardziej prestiżowy konkurs barmański, którego organizacją z sukcesem zajmujemy się od 2014 roku. Inicjatorem konkursu jest firma Diageo, z którą od wielu lat łączy nas współpraca przy projektach marketingowych i eventowych. World Class Poland to koncept edukacyjny przeznaczony dla profesjonalnych barmanów pragnących zdobywać nowe umiejętności oraz pobierać nauki od światowej klasy specjalistów z dziedziny miksologii. 

W ramach projektu w wybranych miastach w całej Polsce odbywają się warsztaty oraz spotkania prowadzone przez zwycięzców poprzednich edycji oraz Ambasadorów Diageo. Na podstawie zgłoszeń wybierana jest grupa barmanów biorąca udział w konkurencjach półfinałowych i finałowych. Zwycięzca edycji krajowej ma niepowtarzalną okazję wyruszyć na mistrzostwa ogólnoświatowe odbywające się corocznie w innym zakątku świata. Do tej pory polscy przedstawiciele – Mateusz Szuchnik i Paweł Rodaszyński – reprezentowali Polskę w Kapsztadzie i Miami, zdobywając kolejno 17. i 19. miejsca w klasyfikacji światowej!

IMS events odpowiada za kompleksową organizację spotkań półfinałowych i finałowych, kontakt z uczestnikami oraz działalność PR’ową i marketingową projektu. Dbamy także o wizerunek konkursu organizując strefy barowe World Class na wydarzeniach branżowych, m.in. Whisky Live Warsaw, Festiwalu Whiksy w Jastrzębiej Górze czy na prestiżowym bankiecie Wine&Food Noble Night.

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

Skontaktuj się z nami, aby uzyskać więcej informacji