Nowa siedziba IMS

[:pl]

W miniony poniedziałek 25 maja br. spółka IMS zmieniła swoją siedzibę. Biuro zarządu wraz z zespołem pracowników IMS znajduje się obecnie przy ul. Puławskiej 465 w Warszawie, w budynku zaprojektowanym przez Magdalenę Staniszkis, który w roku 2006 został uznany za jedną z 20 Polskich Ikon Architektury.

Przeniesienie siedziby do wyróżnionego podczas wielu konkursów architektonicznych budynku biurowego stanowi kolejne ważne wydarzenie w historii spółki IMS.

[:en]W miniony poniedziałek 25 maja br. spółka Internet Media Services SA (IMS) zmieniła swoją siedzibę. Biuro zarządu wraz z zespołem pracowników IMS znajduje się obecnie przy ul. Puławskiej 465 w Warszawie, w budynku zaprojektowanym przez Magdalenę Staniszkis, który w roku 2006 został uznany za jedną z 20 Polskich Ikon Architektury. Przeniesienie siedziby do wyróżnionego podczas wielu konkursów architektonicznych budynku biurowego stanowi kolejne ważne wydarzenie w historii spółki Internet Media Services SA.


[:de]W miniony poniedziałek 25 maja br. spółka Internet Media Services SA (IMS) zmieniła swoją siedzibę. Biuro zarządu wraz z zespołem pracowników IMS znajduje się obecnie przy ul. Puławskiej 465 w Warszawie, w budynku zaprojektowanym przez Magdalenę Staniszkis, który w roku 2006 został uznany za jedną z 20 Polskich Ikon Architektury. Przeniesienie siedziby do wyróżnionego podczas wielu konkursów architektonicznych budynku biurowego stanowi kolejne ważne wydarzenie w historii spółki Internet Media Services SA.


[:cs]W miniony poniedziałek 25 maja br. spółka Internet Media Services SA (IMS) zmieniła swoją siedzibę. Biuro zarządu wraz z zespołem pracowników IMS znajduje się obecnie przy ul. Puławskiej 465 w Warszawie, w budynku zaprojektowanym przez Magdalenę Staniszkis, który w roku 2006 został uznany za jedną z 20 Polskich Ikon Architektury. Przeniesienie siedziby do wyróżnionego podczas wielu konkursów architektonicznych budynku biurowego stanowi kolejne ważne wydarzenie w historii spółki Internet Media Services SA.


[:]

PODOBNE ARTYKUŁY