IMS w najbliższym czasie na NewConnect!

[:pl]

Internet Media Services, Spółka specjalizująca się w marketingu sensorycznym, planuje w najbliższym czasie debiut na rynku NewConnect. Emisja o wartości 3-8 mln zł, czyli 10-15 proc. kapitału zakładowego, planowana jest na drugą połowę 2011 r. Środki te mają zostać przeznaczone na przejęcia. Cele strategiczne IMS-u to m.in. roczny wzrost  na poziomie 1200 obsługiwanych punktów w zakresie audiomarketingu oraz osiągnięcie 60-proc. udziału przychodów z usług abonamentowych, mających pokrywać koszty bieżącej działalności Spółki.W ramach przygotowań do debiutu, w dn.2-5 czerwca 2011 r. Spółka wzięła udział w Dniu Nowych Rynków GPW – Forum NewConnect i Catalyst i Konferencji Wall Street w Zakopanem, będącej największym spotkaniem inwestorów indywidualnych w  Polsce oraz w dn. 13 czerwca 2011 r.  w 37.edycji IPO Day. Podczas tych wydarzeń  Spółka zaprezentowała  swoje plany rozwoju, wyniki i prognozy finansowe, strategię działania oraz dotychczasowe osiągnięcia. Ponadto, w najbliższym wydaniu kwartalnika „Akcjonariusz”, wydawanym przez Stowarzyszenie Inwestorów Indywidualnych, ukaże się wywiad z Prezesem Zarządu Internet Media Services SA, Michałem Kornackim.  „Akcjonariusz”  to jedyne tego typu wydawnictwo na polskim rynku prasowym, skierowane do grupy polskich inwestorów giełdowych i osób zainteresowanych rynkiem kapitałowym i finansowym.
Przychody spółki wzrosły w I kw. 2011 o 10 proc. rdr. i wyniosły 5,1 mln zł, EBITDA wzrosła o 63 proc. i wyniosła 1,3 mln zł, a zysk netto wzrósł o 141 proc. do 429 tys. zł.

[:en]Internet Media Services, Spółka specjalizująca się w marketingu sensorycznym, planuje w najbliższym czasie debiut na rynku NewConnect. Emisja o wartości 3-8 mln zł, czyli 10-15 proc. kapitału zakładowego, planowana jest na drugą połowę 2011 r. Środki te mają zostać przeznaczone na przejęcia. Cele strategiczne IMS-u to m.in. roczny wzrost  na poziomie 1200 obsługiwanych punktów w zakresie audiomarketingu oraz osiągnięcie 60-proc. udziału przychodów z usług abonamentowych, mających pokrywać koszty bieżącej działalności Spółki.W ramach przygotowań do debiutu, w dn.2-5 czerwca 2011 r. Spółka wzięła udział w Dniu Nowych Rynków GPW – Forum NewConnect i Catalyst i Konferencji Wall Street w Zakopanem, będącej największym spotkaniem inwestorów indywidualnych w  Polsce oraz w dn. 13 czerwca 2011 r.  w 37.edycji IPO Day. Podczas tych wydarzeń  Spółka zaprezentowała  swoje plany rozwoju, wyniki i prognozy finansowe, strategię działania oraz dotychczasowe osiągnięcia. Ponadto, w najbliższym wydaniu kwartalnika „Akcjonariusz”, wydawanym przez Stowarzyszenie Inwestorów Indywidualnych, ukaże się wywiad z Prezesem Zarządu Internet Media Services SA, Michałem Kornackim.  „Akcjonariusz”  to jedyne tego typu wydawnictwo na polskim rynku prasowym, skierowane do grupy polskich inwestorów giełdowych i osób zainteresowanych rynkiem kapitałowym i finansowym.
Przychody spółki wzrosły w I kw. 2011 o 10 proc. rdr. i wyniosły 5,1 mln zł, EBITDA wzrosła o 63 proc. i wyniosła 1,3 mln zł, a zysk netto wzrósł o 141 proc. do 429 tys. zł.[:de]Internet Media Services, Spółka specjalizująca się w marketingu sensorycznym, planuje w najbliższym czasie debiut na rynku NewConnect. Emisja o wartości 3-8 mln zł, czyli 10-15 proc. kapitału zakładowego, planowana jest na drugą połowę 2011 r. Środki te mają zostać przeznaczone na przejęcia. Cele strategiczne IMS-u to m.in. roczny wzrost  na poziomie 1200 obsługiwanych punktów w zakresie audiomarketingu oraz osiągnięcie 60-proc. udziału przychodów z usług abonamentowych, mających pokrywać koszty bieżącej działalności Spółki.W ramach przygotowań do debiutu, w dn.2-5 czerwca 2011 r. Spółka wzięła udział w Dniu Nowych Rynków GPW – Forum NewConnect i Catalyst i Konferencji Wall Street w Zakopanem, będącej największym spotkaniem inwestorów indywidualnych w  Polsce oraz w dn. 13 czerwca 2011 r.  w 37.edycji IPO Day. Podczas tych wydarzeń  Spółka zaprezentowała  swoje plany rozwoju, wyniki i prognozy finansowe, strategię działania oraz dotychczasowe osiągnięcia. Ponadto, w najbliższym wydaniu kwartalnika „Akcjonariusz”, wydawanym przez Stowarzyszenie Inwestorów Indywidualnych, ukaże się wywiad z Prezesem Zarządu Internet Media Services SA, Michałem Kornackim.  „Akcjonariusz”  to jedyne tego typu wydawnictwo na polskim rynku prasowym, skierowane do grupy polskich inwestorów giełdowych i osób zainteresowanych rynkiem kapitałowym i finansowym.
Przychody spółki wzrosły w I kw. 2011 o 10 proc. rdr. i wyniosły 5,1 mln zł, EBITDA wzrosła o 63 proc. i wyniosła 1,3 mln zł, a zysk netto wzrósł o 141 proc. do 429 tys. zł.[:cs]Internet Media Services, Spółka specjalizująca się w marketingu sensorycznym, planuje w najbliższym czasie debiut na rynku NewConnect. Emisja o wartości 3-8 mln zł, czyli 10-15 proc. kapitału zakładowego, planowana jest na drugą połowę 2011 r. Środki te mają zostać przeznaczone na przejęcia. Cele strategiczne IMS-u to m.in. roczny wzrost  na poziomie 1200 obsługiwanych punktów w zakresie audiomarketingu oraz osiągnięcie 60-proc. udziału przychodów z usług abonamentowych, mających pokrywać koszty bieżącej działalności Spółki.W ramach przygotowań do debiutu, w dn.2-5 czerwca 2011 r. Spółka wzięła udział w Dniu Nowych Rynków GPW – Forum NewConnect i Catalyst i Konferencji Wall Street w Zakopanem, będącej największym spotkaniem inwestorów indywidualnych w  Polsce oraz w dn. 13 czerwca 2011 r.  w 37.edycji IPO Day. Podczas tych wydarzeń  Spółka zaprezentowała  swoje plany rozwoju, wyniki i prognozy finansowe, strategię działania oraz dotychczasowe osiągnięcia. Ponadto, w najbliższym wydaniu kwartalnika „Akcjonariusz”, wydawanym przez Stowarzyszenie Inwestorów Indywidualnych, ukaże się wywiad z Prezesem Zarządu Internet Media Services SA, Michałem Kornackim.  „Akcjonariusz”  to jedyne tego typu wydawnictwo na polskim rynku prasowym, skierowane do grupy polskich inwestorów giełdowych i osób zainteresowanych rynkiem kapitałowym i finansowym.
Przychody spółki wzrosły w I kw. 2011 o 10 proc. rdr. i wyniosły 5,1 mln zł, EBITDA wzrosła o 63 proc. i wyniosła 1,3 mln zł, a zysk netto wzrósł o 141 proc. do 429 tys. zł.[:]

PODOBNE ARTYKUŁY