IMS nawiązuje współpracę z Galerią Solną

Spółka Internet Media Services SA (IMS) – polski lider w dziedzinie marketingu sensorycznego i reklamy w miejscu sprzedaży, zawarła umowę o współpracy z Galerią Solną z Inowrocławia. Na podstawie umowy IMS zainstaluje w Galerii Solnej System Digital Signage oraz zajmie się jego zarządzeniem. W ramach Umowy IMS dostarczy profesjonalny program video zawierający m.in. kampanie reklamowe oraz kontent neutralny stanowiący atrakcyjne wypełnienie czasu emisji programu.
Galeria Solna będzie pierwszym i największym centrum handlowym w Inowrocławiu. Przyjazny, jednokondygnacyjny budynek, swoją architekturą nawiązywać będzie do tężni solankowej, jednej z najbardziej charakterystycznych budowli miasta. Galeria o łącznej powierzchni najmu ponad 31 000 m2 obejmować będzie kompleksową ofertę handlową.
Internet Media Services SA to firma wyspecjalizowana w usługach z dziedziny marketingu sensorycznego i reklamy w miejscu sprzedaży. IMS zaopatruje ponad 6 tysięcy punktów handlowo-usługowych w usługi audiomarketingu, aromamarketingu i digital signage.

PODOBNE ARTYKUŁY