IMS nawiązuje współpracę z Galerią Nowy Świat

Spółka Internet Media Services SA (IMS) – świadcząca specjalistyczne usługi z zakresu Marketingu Sensorycznego oraz Nowych Mediów zawarła w marcu umowy z Galerią Nowy Świat w Rzeszowie. Galeria Nowy Świat to jedna z najnowocześniejszych galerii handlowych w Rzeszowie. Obiekt ma powierzchnie użytkową 20 000 m2. Właścicielem jest firma Womak Alfa Sp. z o.o.  
W ramach zawartych umów IMS wykona w Galerii Nowy Świat instalację systemu Digital Signage oraz będzie zarządzał tym systemem. IMS opracuje treści informacyjno-wizerunkowe przeznaczone do emisji na monitorach systemu oraz zajmie się pozyskiwaniem reklamodawców zainteresowanych promocją na tych nowoczesnych nośnikach. 
Internet Media Services S.A. to spółka z wieloletnim doświadczeniem o innowacyjnym profilu działalności. Spółka od lat zajmuje pozycję lidera w świadczeniu usług z zakresu Marketingu Sensorycznego na polskim rynku. Jej główne atuty tkwią przede wszystkim w kompleksowym podejściu do klienta i miejsca sprzedaży poprzez budowanie atrakcyjnego marketingu sensorycznego (audio, video, aroma). 

 

PODOBNE ARTYKUŁY