IMS gra nawet pod ziemią! (w Kopalni Soli „Wieliczka”)

IMS (Internet Media Services S.A.) lider w dziedzinie marketingu sensorycznego nawiązał w listopadzie współpracę w zakresie audiomarketingu z Kopalnią Soli „Wieliczka”. Tym samym, dzięki nowemu prestiżowemu klientowi oraz dzięki wieloletniej współpracy z Polskimi Liniami Lotniczymi LOT formaty muzyczne przygotowane przez IMS można usłyszeć zarówno nad jak i pod ziemią!Kopalnia Soli „Wieliczka” to jeden z najcenniejszych polskich zabytków, wpisany na Listę Światowego Dziedzictwa Kulturowego i Przyrodniczego UNESCO. Rocznie miejsce to odwiedzane jest przez ponad milion turystów z całego świata. „Wieliczka” to równocześnie najstarsza polska marka, ponieważ to właśnie tam po raz pierwszy zaczęto oznaczać produkt (wydobywaną sól) znakiem firmowym kopalni (jednym z najstarszych na świecie).
IMS przygotował dla trasy turystycznej w Kopalni Soli „Wieliczka” cztery wyjątkowe programy  muzyczne, dopełniające charakter i atmosferę miejsca.
Przy wejściu do kopalni IMS zastosował format złożony z polskich utworów folkowych, związanych z polską tradycją i historią. Stanowi on doskonały wstęp do zwiedzania i koresponduje z tematyką trasy turystycznej. W podziemnej restauracji, urządzonej na głębokości 123,1 m usłyszymy polskie, typowo rozrywkowe utwory, kojarzące się z beztroską, miłym towarzystwem i dobrą zabawą. Z kolei na głębokości 124,7 m w komorze imienia Stanisława Staszica odwiedzający usłyszą muzykę relaksacyjną, z minimalną ilością wokaliz. Ten rodzaj muzyki pozwoli w łagodny sposób zakończyć zwiedzanie, pozostać jeszcze chwilę w zamyśleniu i zadumie. Przy wyjściu z trasy turystycznej zwiedzającym towarzyszyć będą łagodne, kojące rytmy pozwalające w spokoju dokonać zakupów w znajdujących się w tym miejscu punktach sprzedaży.
Obecnie Internet Media Services S.A. (IMS) zapewnia usługę audiomarketingu dla 366 klientów w ponad 3 tysiącach lokalizacji, będąc w tej dziedzinie niekwestionowanym liderem na rynku polskim.

PODOBNE ARTYKUŁY