IMS członkiem Izby Gospodarczej Hotelarstwa Polskiego

[:pl]

W sierpniu br. Firma Internet Media Services SA (IMS) została przyjęta w poczet członków. Organizacja ta zrzesza ponad 1000 członków z branży hotelarskiej,  zarówno  polskiej jaki i międzynarodowej.IGHP  jest rzecznikiem środowiska biznesu hotelowego i gastronomicznego w kontaktach z administracją państwową na szczeblu lokalnym, regionalnym, krajowym oraz na szczeblu Unii Europejskiej. Izba prowadzi intensywne działania na rzecz sektora hotelarsko- gastronomicznego oraz wspiera wszelkie inicjatywy gospodarcze swoich członków.
Współpraca z IGHP ułatwi Spółce IMS dotarcie do potencjalnych klientów z branży hotelarskiej, udział w konferencjach i imprezach branżowych, podczas których będzie mogła zaprezentować swoje usługi z zakresu marketingu sensorycznego oraz szeroko rozumianą promocję Firmy.

[:en]W sierpniu br. Firma Internet Media Services SA (IMS) została przyjęta w poczet członków. Organizacja ta zrzesza ponad 1000 członków z branży hotelarskiej,  zarówno  polskiej jaki i międzynarodowej.IGHP  jest rzecznikiem środowiska biznesu hotelowego i gastronomicznego w kontaktach z administracją państwową na szczeblu lokalnym, regionalnym, krajowym oraz na szczeblu Unii Europejskiej. Izba prowadzi intensywne działania na rzecz sektora hotelarsko- gastronomicznego oraz wspiera wszelkie inicjatywy gospodarcze swoich członków.
Współpraca z IGHP ułatwi Spółce IMS dotarcie do potencjalnych klientów z branży hotelarskiej, udział w konferencjach i imprezach branżowych, podczas których będzie mogła zaprezentować swoje usługi z zakresu marketingu sensorycznego oraz szeroko rozumianą promocję Firmy.[:de]W sierpniu br. Firma Internet Media Services SA (IMS) została przyjęta w poczet członków. Organizacja ta zrzesza ponad 1000 członków z branży hotelarskiej,  zarówno  polskiej jaki i międzynarodowej.IGHP  jest rzecznikiem środowiska biznesu hotelowego i gastronomicznego w kontaktach z administracją państwową na szczeblu lokalnym, regionalnym, krajowym oraz na szczeblu Unii Europejskiej. Izba prowadzi intensywne działania na rzecz sektora hotelarsko- gastronomicznego oraz wspiera wszelkie inicjatywy gospodarcze swoich członków.
Współpraca z IGHP ułatwi Spółce IMS dotarcie do potencjalnych klientów z branży hotelarskiej, udział w konferencjach i imprezach branżowych, podczas których będzie mogła zaprezentować swoje usługi z zakresu marketingu sensorycznego oraz szeroko rozumianą promocję Firmy.[:cs]W sierpniu br. Firma Internet Media Services SA (IMS) została przyjęta w poczet członków. Organizacja ta zrzesza ponad 1000 członków z branży hotelarskiej,  zarówno  polskiej jaki i międzynarodowej.IGHP  jest rzecznikiem środowiska biznesu hotelowego i gastronomicznego w kontaktach z administracją państwową na szczeblu lokalnym, regionalnym, krajowym oraz na szczeblu Unii Europejskiej. Izba prowadzi intensywne działania na rzecz sektora hotelarsko- gastronomicznego oraz wspiera wszelkie inicjatywy gospodarcze swoich członków.
Współpraca z IGHP ułatwi Spółce IMS dotarcie do potencjalnych klientów z branży hotelarskiej, udział w konferencjach i imprezach branżowych, podczas których będzie mogła zaprezentować swoje usługi z zakresu marketingu sensorycznego oraz szeroko rozumianą promocję Firmy.[:]

PODOBNE ARTYKUŁY