Hotel Brovarnia Gdańsk postawił na Audiomarketing od Grupy Kapitałowej IMS

HOTEL BROVARNIA GDAŃSK wdrożył AUDIOMARKETING od Grupy Kapitałowej IMS. Konsultanci muzyczni IMS dopasowali wyjątkową oprawę dźwiękową dla tego urokliwego obiektu. MUZYKA DO HOTELU w formie specjalnie przygotowanej playlisty, ma za zadanie umilać pobyt Gościom HOTELU BROVARNIA GDAŃSK.

Odpowiednio dobrana i wdrożona MUZYKA DO HOTELU buduje w obiekcie miłą i przyjemną atmosferę, pozytywnie oddziałującą na nastrój przebywających tam osób. Oprawa dźwiękowa nigdy nie jest dobierana przypadkowo. Posiadający wiedzę i doświadczenie w swojej pracy Eksperci Muzyczni szyją na miarę program muzyczny dedykowany miejscu i odwiedzającym go Klientom. Tylko tak wdrożony AUDIOMARKETING pomaga osiągać bowiem cele biznesowe i wizerunkowe, które postawił przed IMS Partner.

HOTEL BROVARNIA GDAŃSK to butikowy hotel w Trójmieście i doskonała wizytówka miasta. Unikatowo położony przy malowniczej marinie jachtowej, w samym sercu miasta, niejednokrotnie już uznano za wyjątkowe miejsce. Tworzą go dwie doskonale uzupełniające się części – Spichlerz z XVII wieku, odrestaurowany z wielką dbałością o szczegóły, urzekający swoją elegancją i historią, oraz część Yachting, w której nowoczesny design nawiązuje do tematyki żeglarskiej.

Przeczytaj także:

 

Recommended Posts