Grupa Kapitałowa IMS wdraża AUDIOMARKETING w sieci sklepów WOJAS

Sieć salonów WOJAS stawia na Audiomarketing od IMS S.A. Usługa jest aktualnie wdrażana w punktach handlowych tej marki. Marketing Sensoryczny w postaci dedykowanej oprawy muzycznej będzie umilał zakupy Klientom salonów Wojas, tworząc tym samym unikalną i zapadającą w pamięć wizytówkę muzyczną tej marki. Jest to kolejna prestiżowa marka, która dołączyła do Partnerów Grupy Kapitałowej IMS w ostatnim czasie. Firma Wojas powstała 1990 roku. Aktualnie produkty firmy można nabyć w blisko 170 sklepach firmowych na terenie PolskiSłowacjiCzechBiałorusi i Rosji. Bardzo się cieszymy, że marka Wojas wybrała IMS. Współpraca i zaufanie ze strony firmy, która jest jedną z ikon polskiej przedsiębiorczości, to dla nas zaszczyt – powiedział Wojciech Piwocki wiceprezes zarządu IMS.

Audiomarketing dostarczany przez Specjalistów IMS to gwarancja unikalności – dla każdej marki. Eksperci IMS tworzą bowiem specjalną playlistę idealnie wpisującą się w charakter brandu oraz jego salonów. Jak pokazują badania taka oprawa jest niezwykle istotna, bowiem aż 90% Klientów wybiera obiekt, w którym gra muzyka.*

IMS S.A. to lider rynku w świadczeniu usług Marketingu Sensorycznego obejmującego trzy główne grupy produktowe: Audiomarketing – emisja oraz przygotowanie personalizowanych formatów muzycznych; Aromamarketing – dobór i emisja spersonalizowanych nut zapachowych; Video marketing – komunikacja wizualna na nośnikach Digital Signage.

*Business Background Music Elevates Customer Experiences – July 28, 2017

Recommended Posts