Grupa Kapitałowa IMS wdraża audiomarketing na stacjach paliw WATIS

Stacje paliw WATIS postawiły na AUDIOMARKETING od Spółki Grupy Kapitałowej IMS. Specjaliści IMS wdrażają w nich dedykowaną oprawę dźwiękową. MARKETING SENSORYCZNY w postaci wyselekcjonowanej listy utworów ma sprawić, aby Klienci punktów WATIS czuli się w nich jeszcze bardziej komfortowo.

AUDIOMARKETING polega na dobraniu muzycznego tła do punktów lub obiektów handlowych tak, aby jak najlepiej pasowało ono do charakteru danego miejsca oraz gustu jego Klientów. Ponadto AUDIOMARKETING ma tworzyć w nich atmosferę sprzyjającą robieniu zakupów oraz wydłużeniu czasu pobytu Konsumentów. Dedykowaną playlistę każdorazowo przygotowują posiadający ogromną wiedzę i doświadczenie Eksperci muzyczni IMS, którzy oprócz odpowiedniego wykształcenia, w zdecydowanej większości sami są aktywnymi muzykami.

WATIS to sieć stacji paliw, która działa na rynku od 1995 r. Prowadzona jest przez zespół wykwalifikowanych managerów wraz z kompetentnym zespołem. WATIS ma silną, stabilną pozycję i rozpoznawalną markę wśród stacji niezrzeszonych. W swojej ofercie oprócz paliw i LPG ma również produkty spożywcze, kawę , hot-dogi, oleje, akcesoria do samochodów oraz ekogroszek.

Przeczytaj także:

 

PODOBNE ARTYKUŁY