Peugeot Nordyński stawia na Marketing Sensoryczny od Grupy Kapitałowej IMS

Eksperci Grupy Kapitałowej IMS wdrożyli MARKETING SENSORYCZNY (AUDIOMARKETING, a także AROMAMARKETING) w łódzkim salonie Peugeota – PEUGEOT NORDYŃSKI.

Odpowiednia oprawa sensoryczna jest niezwykle ważna przy wyborze wymarzonego samochodu. Miła, relaksująca muzyka (AUDIOMARKETING) oraz przyjemne nuty zapachowe (MARKETING ZAPACHOWY) tworzą odprężającą atmosferę, w której zdecydowanie łatwiej jest podjąć ważną decyzję, jaką jest zakup nowego auta. Ponadto MARKETING SENSORYCZNY ma za zadanie zbudować działające na zmysły logo marki PEUGEOT NORDYŃSKI, a także stworzyć odpowiednie, wyszukane tło dla prezentowanych w tym salonie samochodów.

AROMAMARKETING to usługa, która odpowiednio wdrożona, pomaga osiągać zarówno cele wizerunkowe, jak i biznesowe firmy. Właściwie dobrane kompozycje zapachowe zamknięte w specjalnych olejkach, rozpylane są za pomocą specjalistycznych urządzeń w różnych strefach danego punktu lub obiektu.

MARKETING ZAPACHOWY zawsze powinien być wdrażany przez posiadających wiedzę i doświadczenie Ekspertów, jakimi są Specjaliści pracujący w IMS. 83% Konsumentów potwierdza bowiem, że wyjdzie z punktów ze źle dobranym lub zbyt natarczywym zapachem i będzie ich unikać (Elevating the Customer Experience / Walnut Unlimited – 2019). Z tego powodu niezbędna jest zarówno wiedza na temat kompozycji zapachowych, jak również doświadczenie w umiejętnej regulacji ich natężenia.

AUDIOMARKETING to z kolei usługa w ramach której Eksperci IMS przygotowują dedykowaną danej marce playlistę, składającą się z utworów dopasowanych zarówno do danej firmy, gustu jej Klientów, jak i założeń biznesowych.

PEUGEOT NORDYŃSKI to łódzki dealer samochodów marki Peugeot sprzedający: samochody nowe, dostawcze, używane, a także prowadzący serwisy: mechaniczny oraz napraw powypadkowych.

IMS, Audiomarketing, Aromamarketing
Przeczytaj także:
 

Recommended Posts