Croissant Cafe stawia na Aromamarketing od Grupy Kapitałowej IMS

AROMAMARKETING od Grupy Kapitałowej IMS został wdrożony w kolejnym wyjątkowym punkcie – kawiarni CROISSANT CAFE w Warszawie. MARKETING ZAPACHOWY ma za zadanie budować w tym miejscu ciepłą i niezapomnianą atmosferę. Eksperci IMS wraz z Właścicielami kawiarni, dobrali oprawę zapachową tak, by idealnie korespondowała z charakterem CROISSANT CAFE, gustem Klientów oraz celami biznesowymi tego punktu.

MARKETING ZAPACHOWY polega na doborze kompozycji zapachowych tak, by jak najskuteczniej wspierały realizację założeń sprzedażowych oraz wizerunkowych firmy. AROMAMARKETING jest niezwykle skutecznym narzędziem nowoczesnego marketingu, bowiem oddziałuje na jeden z najbardziej pierwotnych zmysłów – zmysł węchu, który z kolei silnie wpływa na nasze uczucia i emocje. Jak pokazują badania to właśnie zmysł węchu wywołuje aż 75% emocji (Business Background Music Elevates Customer Experiences, lipiec 2017).

CROISSANT CAFE to przytulna warszawska kawiarnia w stylu francuskim z aromatyczną kawą, croissantami, bagietkami i bajecznymi słodkościami.

Aromamarketing, IMS

Przeczytaj także:

 

Recommended Posts