Aromamarketing od IMS stworzył sensoryczną oprawę targów Warsaw Home

AROMAMARKETING od IMS zbudował sensoryczną oprawę biznesowych targów wyposażenia wnętrz WARSAW HOME. Targi zostały podzielone na cztery strefy poświęcone różnemu asortymentowi, dlatego w każdej z nich wdrożony został odrębny MARKETING ZAPACHOWY, wykorzystujący odmienne kompozycje aromatów. Specjaliści IMS wdrożyli także AROMAMARKETING na after party targów WARSAW HOME.

MARKETING ZAPACHOWY to wyjątkowa usługa nowoczesnego marketingu, jakim jest MARKETING SENSORYCZNY, silnie oddziałująca na emocje i tworząca wyjątkową oprawę punktów i obiektów handlowych oraz różnych wydarzeń. W IMS posiadamy portfolio ponad 1600 zapachów, a nasi Eksperci każdorazowo dopasowują aromaty do charakteru marki oraz jej celów biznesowych.

WARSAW HOME to biznesowe targi wyposażenia wnętrz, które co roku przyciągają dziesiątki tysięcy entuzjastów dobrego designu. Przez cztery dni wystawiają się tutaj producenci z Polski i zagranicy, a ich liczba rośnie z edycji na edycję. Jest to jedne z największych tego typu wydarzeń w Europie Środkowo-Wschodniej.

Źródło: Warsaw Home

Przeczytaj także:

 

Recommended Posts