Afro Kolektyw na APSurdaliach

[:pl]

22 maja br. na terenie Parku Zachodniego przy kampusie Akademii Pedagogiki Specjalnej odbyła się impreza APSurdalia, wpisującą się w kalendarz wydarzeń Juwenaliów Warszawskich. Jednym z zespołów występujących na scenie była formacja  Afro Kolektyw, w skład której wchodzi Michał Szturomski, będący konsultantem muzycznym w spółce IMS, dla którego muzyka jest czymś więcej niż pasją.

Jako jeden z nielicznych zespołów Afro Kolektyw  gra hip hop organiczny, w umiejętny sposób łącząc rapujący wokal z jazzowo-funkową sekcją instrumentalną. Teksty utworów Afro Kolektywu  to inteligentne i ironiczne treści, pełne czarnego humoru, z dużą domieszką  dystansu do świata, samych siebie i własnej muzyki.

[:en]22 maja br. na terenie Parku Zachodniego przy kampusie Akademii Pedagogiki Specjalnej odbyła się impreza APSurdalia, wpisującą się w kalendarz wydarzeń Juwenaliów Warszawskich. Jednym z zespołów występujących na scenie była formacja  Afro Kolektyw, w skład której wchodzi Michał Szturomski, będący konsultantem muzycznym w spółce Internet Media Services SA (IMS), dla którego muzyka jest czymś więcej niż pasją.  Jako jeden z nielicznych zespołów Afro Kolektyw  gra hip hop organiczny, w umiejętny sposób łącząc rapujący wokal z jazzowo-funkową sekcją instrumentalną. Teksty utworów Afro Kolektywu  to inteligentne i ironiczne treści, pełne czarnego humoru, z dużą domieszką  dystansu do świata, samych siebie i własnej muzyki.[:de]22 maja br. na terenie Parku Zachodniego przy kampusie Akademii Pedagogiki Specjalnej odbyła się impreza APSurdalia, wpisującą się w kalendarz wydarzeń Juwenaliów Warszawskich. Jednym z zespołów występujących na scenie była formacja  Afro Kolektyw, w skład której wchodzi Michał Szturomski, będący konsultantem muzycznym w spółce Internet Media Services SA (IMS), dla którego muzyka jest czymś więcej niż pasją.  Jako jeden z nielicznych zespołów Afro Kolektyw  gra hip hop organiczny, w umiejętny sposób łącząc rapujący wokal z jazzowo-funkową sekcją instrumentalną. Teksty utworów Afro Kolektywu  to inteligentne i ironiczne treści, pełne czarnego humoru, z dużą domieszką  dystansu do świata, samych siebie i własnej muzyki.[:cs]22 maja br. na terenie Parku Zachodniego przy kampusie Akademii Pedagogiki Specjalnej odbyła się impreza APSurdalia, wpisującą się w kalendarz wydarzeń Juwenaliów Warszawskich. Jednym z zespołów występujących na scenie była formacja  Afro Kolektyw, w skład której wchodzi Michał Szturomski, będący konsultantem muzycznym w spółce Internet Media Services SA (IMS), dla którego muzyka jest czymś więcej niż pasją.  Jako jeden z nielicznych zespołów Afro Kolektyw  gra hip hop organiczny, w umiejętny sposób łącząc rapujący wokal z jazzowo-funkową sekcją instrumentalną. Teksty utworów Afro Kolektywu  to inteligentne i ironiczne treści, pełne czarnego humoru, z dużą domieszką  dystansu do świata, samych siebie i własnej muzyki.[:]

PODOBNE ARTYKUŁY