Audiomarketing

Naszym głównym  celem jest stworzenie klimatu sprzyjającego zakupom. Badania przeprowadzone przez Dom Badawczy Maison, potwierdziły, że aż 91 proc. respondentów woli robić zakupy w sklepie, gdzie gra muzyka. Audiomarketing to usługa polegająca na skutecznym oddziaływaniu na zachowanie Klienta w miejscu sprzedaży,  za pomocą formatowanych programów muzycznych. Jest niezwykle istotnym elementem wspomagającym nowoczesne strategie marketingu sensorycznego. W ramach audiomarketingu możemy zaoferować muzykę do sklepu bez ZAIKS dobierając formaty muzyczne na miarę każdego klienta.

JAK DZIAŁA MUZYKA W MIEJSCU SPRZEDAŻY?

  • tworzy przyjemną atmosferę
FAKTY
89
klientów wyraża zadowolenie z wizyty w galerii handlowej z muzyką i reklamami IMS instore
Millward Brown 2016
  • działa kojąco i relaksująco na zmysły klienta
  • daje poczucie komfortu i swobody
  • buduje przywiązanie do marki
  • stymuluje aktywność klientów wpływając na wzrost sprzedaży
  • wydłuża pobyt klientów

„Muzyka to najsubtelniejsza forma przekazu, można stwierdzić, że żadna dziedzina sztuki nie porusza ani nie wpływa na podświadomość tak jak muzyka.”

Dawid Crosby

MUZYKA DO SKLEPU – KOMERCYJNA CZY RFM (ROYALTY FREE MUSIC)?

Dobrze znane utwory i rozpoznawalni wykonawcy muzyki komercyjnej, czy muzyka bez opłat do ZAIKS, SAWP, STOART, ZPAV nazywana Royaly Free Music? Sam zdecyduj, a jeśli potrzebujesz pomocy, nasi Specjaliści z Działu Muzycznego udzielą odpowiednich wskazówek. Kanały muzyczne jakie oferuje klientom IMS to odpowiednio dobrane pasujące do siebie utwory ułożone w specjalne tematyczne playlisty. IMS posiada w swojej bibliotece muzycznej ponad 1 000 000 utworów komercyjnych, co daje gwarancję, że specjalnie „uszyty” kanał muzyczny spełni oczekiwania najbardziej wymagających klientów. W muzycznej bibliotece RFM Premium posiadamy ponad 80 000 utworów, złożonych w kilkanaście tematycznych kanałów muzycznych. Muzyka bez ZAIKS do sklepu od IMS to najwyższej jakości audiomarketing w miejscu sprzedaży.

OPRAWA MUZYCZNA EVENTÓW? MUZYKA DO STRON WWW, FILMÓW, REKLAM RADIOWYCH I TELEWIZYJNYCH, GIER, PREZENTACJI?

Muzyka podnosi atrakcyjność oferowanych usług lub produktów, dlatego skorzystaj ze specjalnej oferty projektów muzycznych obejmującej:

  • Całościową realizację projektów  (pozyskiwanie licencji zagranicznych, krajowych umożliwiających użycie wybranych utworów na określonych polach eksploatacji i terytoriach, typowe jak również ekskluzywne  produkcje fonograficzne satysfakcjonujące nawet bardzo wymagających  klientów oparte na własnych a także zleconych projektach graficznych, przygotowanie materiału muzycznego w  najwyższych standardach stosowanych przy  produkcji fonograficznej wraz z masteringiem tegoż materiału muzycznego.
  • Realizacje opraw muzycznych wraz z zakupem licencji do: stron www, filmów, reklam radiowych i telewizyjnych, gier komputerowych, prezentacji multimedialnych, programów radiowo-telewizyjnych.
  • Przygotowywanie indywidualnych formatów muzycznych do wykorzystania podczas: imprez okolicznościowych, pokazów mody, eventów i innych wydarzeń.

 

Audiomarketing z IMS to muzyka do sklepu bez ZAIKS pozwalająca na osiągnięcie określonych celów w miejscu sprzedaży, realizacji usługi. Zapraszamy do kontaktu.

Skontaktuj się z nami

Patryk Wierniuk
Head of Business Development Department
FAKTY
89
klientów wyraża zadowolenie z wizyty w galerii handlowej z muzyką i reklamami IMS instore
Millward Brown 2016
Gatunek:
Muzyka komercyjna
Royalty free music
Christmas
Soul, Funk & Disco
Swing Jazz
Urban
Smooth Jazz
Classic Rock
Alternative Pop & Rock
Rhythm Radio
Pop, Chill & Swing
Polish Pop
Party Time
Oldies
New Etno Folk
World Music
Children’s Music
Latin
Classical
Italia
Indie
Gold
Fashion
Dance
Club
Club & Lounge
Pop Hits
Retro & Electro Swing
Adult Contemporary

Facebook