Reklama In-Store Media – ilu Klientów odwiedziło sklep reklamowany za pomocą nośników In-Store?

REKLAMA IN-STORE MEDIA jest skutecznym narzędziem dotarcia do Klientów obiektów handlowych. REKLAMA W CENTRACH HANDLOWYCH emitowana jest z urządzeń audio, a także wyświetlana na różnego rodzaju nośnikach należących do systemu DIGITAL SIGNAGE, jak: monitory, ekrany reklamowe, totemy multimedialne czy wielkoformatowe ekrany LED. Urządzenia te mogą być bardzo efektowne zarówno ze względu na swoją wielkość (jak 42-metrowy ekran LED zamontowany przez Specjalistów IMS na boku windy w Centrum Handlowym Blue City w Warszawie), kształt, a także wykorzystane do ich obudowy materiały. Wszystko to wpływa na to, że takie nośniki są ciekawsze i bardziej przyciągają wzrok.

Czy REKLAMA W CENTRACH HANDLOWYCH jest skuteczna? Jak pokazują badania reklama w centrach handlowych jest niezwykle ważnym kanałem promocyjnym, a także komunikacji z klientami. Według raportu Millward Brown z 2016 r. 15% Klientów odwiedza sklep po obejrzeniu komunikatu reklamowego In-store.

IMS Eksperci w dziedzinie, jaką jest REKLAMA IN-STORE MEDIA pomogą Państwu wybrać i wdrożyć zarówno najnowocześniejsze rozwiązania DIGITAL SIGNAGE, jak również dopasować skrojoną na miarę kampanię reklamową wyświetlaną w różnych obiektach handlowych na terenie całej Polski.

Reklama In-Store Media, IMS

Przeczytaj także:

 

PODOBNE ARTYKUŁY