Jak Klienci oceniają Galerie Handlowe wykorzystujące Instore Media?

System reklamowy INSTORE MEDIA jest nieodłącznym elementem nowoczesnych obiektów handlowych. W jego skład wchodzą, m.in. MONITORY REKLAMOWE, na których wyświetlane są treści promocyjne, a także REKLAMA IN-STORE RADIO, za pośrednictwem którego emitowane są spoty. Wszystko to wpływa na budowanie atmosfery w sklepie, która jest niezwykle ważna, ponieważ ma bezpośredni związek z zachowaniem Klientów.

Atmosfera obiektu może bowiem wpływać na to, jak Klient będzie odbierał dane miejsce i jak będzie się w nim czuł. Ponadto może mieć związek z tym, jak długo Konsument spędzi w danym miejscu, czy do niego wróci i poleci go znajomym, a także czy zrobi w nim zakupy.

Okazuje się, że REKLAMA IN-STORE MEDIA może mieć korzystny wpływ na ocenę obiektu przez Konsumentów. Według wyników badań Millward Brown 2016r. aż 90% respondentów czuła się dobrze i była zadowolona z wizyty w centrach handlowych, w których obecne były INSTORE MEDIA.

Wdrażając rozwiązania INSTORE MEDIA warto zaufać Profesjonalistom IMS, którzy pomogą w doborze najodpowiedniejszych nośników, dobraniu szytej na miarę kampanii reklamowej, jak również w przygotowaniu kontentu reklamowego oraz atrakcyjnego kontentu neutralnego.

Przeczytaj także:

 

Recommended Posts