Atrakcyjność Reklamy Video opiera się na dwóch podstawowych fundamentach:

1.  Na technicznej stronie przekazu, czyli odpowiednio dobranym miejscu i czasie, a także całej oprawie, jaka towarzyszy nam przy odbiorze obrazu. Galerie handlowe są w tym wypadku skrajnie dobrym przykładem, który doskonale nadaje się do tego typu przekazu, co odzwierciedla skuteczność trendu Mall TV – konsumenci z reguły nie tylko nie mają nic przeciwko reklamom video wall, ale wręcz oczekują wartościowego lokowania produktów.

2. Na jakości samego materiału. Samo zainteresowanie konkretną reklamą video jest tylko zalążkiem sukcesu. Prawdziwą sztuką jest przykucie uwagi Konsumenta na dłużej i co za tym idzie niezbędna jest skuteczna perswazja, której efekty mierzy się w znacznych wzrostach sprzedaży. W tym celu przygotowujemy kompleksową kampanię, której składowymi są m.in. współgrające wzajemnie barwy, kolory oraz unikalna historia otoczona niezapomnianymi obrazami.

Sukces Systemu Digital Signage zawdzięczamy temu, że Klient, reklamowany produkt i pieniądze spotykają się w jednym, tym samym miejscu, a Reklama Video nie drażni, tylko doradza.
Reklama na video wall powoduje wzrost świadomości marki, przyciąga spojrzenia i odbierana jest pozytywnie. Nośniki Videomarketingu jako nowoczesna forma promocji są najbliższe miejscu sprzedaży.
Dziś systemy Digital Signage można spotkać praktycznie wszędzie, w galeriach handlowych, markowych sieciach handlowych, restauracjach, środkach transportu (pociągach, autobusach), hotelach czy urzędach, gdzie są odpowiednio dostosowane do odwiedzających dane miejsca osób.

Zasięg Reklamy Video poprzez systemy Digital Signage to ponad 36 mln kontaktów z reklamą w ciągu miesiąca.

Emitowany poprzez digital signage kontent tworzony jest w oparciu o:

  • Materiały dostarczone przez Partnera i Reklamodawców,
  • Specjalny kontent neutralny autorstwa IMS,
  • Własne oprogramowanie do zarządzania Systemem Digital Signage,
  • Produkcję studia video IMS – animacje 2D, 3D, spoty, filmy, plakaty, udźwiękowienie, dubbing

NASZE PRZYKŁADOWE NOŚNIKI

4 na 10 Klientów

potwierdza, że poczucie „komunikacji personalnie do mnie” nakłania ich do zakupu

Elevating the Customer Experience / Walnut Unlimited - January 2019

Skontaktuj się z nami, aby uzyskać więcej informacji

DZIAŁ SPRZEDAŻY REKLAM