IMS wdrożył: audiomarketing i video marketing w markach należących do LPP w Finlandii i na Słowenii

[:pl]

AUDIOMARKETING został wdrożony przez Specjalistów IMS w kolejnych punktach marek: Cropp, House, Sinsay i Mohito należących do spółki LPP S.A., w Finlandii i na Słowenii. IMS S.A. wdrożył również w tych krajach VIDEO MARKETING w brandach Cropp i House.

Jest nam niezmiernie miło poinformować, że dzięki powyższej współpracy, wkroczyliśmy z usługami z zakresu MARKETINGU SENSORYCZNEGO na nowy, fiński rynek.

AUDIOMARKETING i VIDEO MARKETING w fińskich i słoweńskich punktach marek LPP jest kontynuacją udanej współpracy między IMS a tą spółką. Różne usługi z zakresu MARKETINGU SENSORYCZNEGO świadczymy w wielu punktach Cropp, Souse, Sinsay i Mohito na terenie Polski, a także w: Bośni i Hercegowinie, Bułgarii, Chorwacji, Czechach, Estonii, Litwie, Łotwie, Rumunii, Serbii, Słowacji i na Węgrzech.

AUDIOMARKETING to usługa w ramach, której Specjaliści IMS stworzyli idealnie dopasowane do charakteru marek: Cropp, House, Sinsay i Mohito, ich celów biznesowych oraz gustu Klientów tych brandów, unikalne playlisty. Taka szyta na miarę oprawa muzyczna wpływa na budowanie jeszcze przyjemniejszej atmosfery w miejscach sprzedaży.

VIDEO MARKETING to usługa, w ramach której zarządzamy kontentem na ekranach umieszczonych w punktach handlowych części marek należących do LPP.

Źródło: LPP

Źródło: LPP

Źródło: LPP

Źródło: LPP

Źródło: LPP

[:]

PODOBNE ARTYKUŁY