Wyjątkowa kompozycja zapachowa w salonach Gino Rossi

Wyszukana drzewno-korzenna kompozycja zapachowa, z nutami cytrusowymi, cynamonu i słodyczą wanilii będzie tworzyć wyjątkową, sensoryczną oprawę marki GINO ROSSI. W 62 salonach obuwniczych tego prestiżowego brandu wdrożyliśmy szytą na miarę usługę AROMAMARKETINGU. Starannie dobrana oprawa zapachowa podkreśla charakter i prestiż marki GINO ROSSI, dzięki czemu idealnie wpisuję się w jej strategię.

Warto zaznaczyć, że jest to kolejny obszar długoletniej współpracy między IMS S.A. a firmą CCC, do której należy marka GINO ROSSI. Od 2006 r. jesteśmy bowiem stałym dostawcą usług z zakresu MARKETINGU SENSORYCZNEGO tej Spółki.

Usługa AROMAMARKETINGU, którą oferujemy, ma za zadanie stworzyć sensoryczną wizytówkę firmy, poprzez pozytywne pobudzanie zmysłów i emocji Klientów. Efektem jest m.in. większe przywiązanie Konsumentów do marki oraz miła i przyjemna atmosfera w miejscu sprzedaży.

GINO ROSSI to marka, pod której szyldem projektowane i produkowane jest wyjątkowe obuwie oraz akcesoria według włoskiej szkoły stylistycznej. GINO ROSSI jest synonimem elegancji, szyku i modnego wzornictwa. Marka ta zapracowała sobie na taką opinię doskonałą znajomością najnowszych trendów w modzie i kreatywnym spojrzeniem na klasykę. Dziś jest jednym z najwyżej cenionych polskich brandów w segmencie produkcji i sprzedaży obuwia oraz akcesoriów najlepszej jakości.

Poniżej publikujemy List Referencyjny od Pani Iwony Stępniak – Kierownik Działu Marketingu CCC.

Źródło: Gino Rossi
Źródło: Gino Rossi
CCC IMS S.A.
Najnowsze wpisy

Facebook