Specjaliści IMS wdrożyli Audiomarketing w centrum wspinaczkowym Murall

Jest nam niezmiernie miło poinformować, że centrum wspinaczkowe MURALL w Warszawie postawiło na AUDIOMARKETING od IMS. W tym nowo otwartym obiekcie sportowym, mieszczącym się przy ul. Krakowskiej 61, rozbrzmiewa playlista przygotowana specjalnie dla tego miejsca. Idealnie koresponduje ona zarówno z charakterem obiektu, jak i gustem jego Klientów, tworząc w nim miłą i przyjemną atmosferę.

AUDIOMARKETING wdrożony w MURALL przy ul. Krakowskiej, jest poszerzeniem udanej współpracy między IMS a centrami wspinaczkowymi tej marki. Usługę AUDIOMARKETINGU wdrożyliśmy już w obiekcie MURALL przy ul. Annopol 3 w Warszawie.

W IMS S.A. eksperci muzyczni każdorazowo dobierają oprawę dźwiękową tak, aby idealnie pasowała do specyfiki miejsca, celów biznesowych marki, jak i gustu Klientów. Dzięki temu każdy z naszych Parterów otrzymuje unikalną, szytą na miarę playlistę, która zapewnia wyjątkową oprawę muzyczną brandu. W naszej ofercie jest zarówno muzyka komercyjna, jak i MUZYKA BEZ OPŁAT (czyli MUZYKA BEZ ZAIKS).

MURALL przy ul. Krakowskiej to nowoczesna, europejskiej klasy boulderownia o powierzchni 2000 m2, podzielona na mniejszą strefę dla początkujących i dzieci oraz ogromną strefę dla bardziej zaawansowanych. Jedną z największych atrakcji obiektu jest potężny dach, zasługujący na miano warszawskiej Jaskini Mamutowej, o powierzchni 11 m i 6 m wysokości, wyposażony w materac ustawiony po skosie.

Autorzy zdjęć: Aleksandra Druktowska i Szymon Aksienionek, źródło: Murall.

Najnowsze wpisy

Facebook