Sklepy Jysk stawiają na Audiomarketing od IMS S.A.

Jest nam niezmiernie miło poinformować, że stworzona przez naszych Specjalistów unikatowa playlista, rozbrzmiewa już w 223 sklepach JYSK. Przedstawiciele IMS S.A., oprócz przygotowania wyjątkowej oprawy muzycznej, wykonali także kompleksową usługę instalacji nagłośnienia w obiektach tej sieci. Nasi Specjaliści programują także spoty emitowane w salonach JYSK, w których komunikowane są aktualne oferty produktów tej marki.

Tworząc oprawę muzyczną sklepów JYSK, uwzględniliśmy gust Klientów tej marki oraz jej aktualną strategię biznesową. Ze względu na wysoką jakość świadczonych przez nas usług, Przedstawiciele firmy JYSK podjęli decyzję o kontynuowaniu współpracy z naszą Spółką przez kolejne lata.

AUDIOMARKETING od IMS S.A. jest jedną z oferowanych przez nas usług z zakresu MARKETINGU SENSORYCZNEGO. Polega na tworzeniu unikatowej, szytej na miarę oprawy muzycznej, pasującej do charakteru danej marki oraz korespondującej z jej celami biznesowymi.

JYSK to międzynarodowa sieć handlowa, która sprzedaje „wszystko dla domu”. Jest ona własnością założyciela, Larsa Larsena, który jest znany w całej Danii jako najlepszy sprzedawca z „wyjątkową ofertą”.  W Polsce JYSK istnieje od 2000 roku. W sklepach tej marki rocznie zakupy robi ponad 11,5 miliona Polaków.

Poniżej publikujemy List Referencyjny od Pana Roberta Kruszyńskiego – Facility Managera JYSK.

Źródło: JYSK

Najnowsze wpisy

Facebook