Salony Tatuum z usługą Audiomarketingu od IMS S.A.

W 61 salonach marki TATUUM w całej Polsce, została wdrożona usługa AUDIOMARKETINGU od IMS S.A. Indywidualny Format Muzyczny został opracowany przez Specjalistów IMS S.A. posiadających dużą wiedzę i doświadczenie w swojej pracy. Playlista uwzględnia aktualną strategię i prestiż marki TATUUM, wyjątkowy charakter jej salonów, jak również preferencje muzyczne Klientów. Usługa AUDIOMARKETINGU ma na celu stworzenie jeszcze przyjemniejszej atmosfery, zbudowanie sensorycznego logo i zachęcenie Klientów do jak najczęstszych powrotów.

TATUUM jest kolejną ważną i wyjątkową marką, która dołączyła do grona Klientów IMS S.A. korzystających z usługi AUDIOMARKETINGU. Usługa ta polega na stworzeniu za pomocą dedykowanych playlist, oprawy dźwiękowej idealnie korespondującej z charakterem firmy oraz gustem Klientów.

TATUUM to polska marka, która od ponad 20 lat tworzy kolekcje ubrań i akcesoriów dla kobiet i mężczyzn ceniących rzeczy piękne, wysokiej jakości, naturalne i komfortowe. Posiada salony w w całej Polsce, jak również w Czechach i na Węgrzech.

Źródło: Tatuum
Źródło: Tatuum

Najnowsze wpisy

Facebook