Salony Eurofirany z wyrafinowaną oprawą zapachową od IMS S.A.

EUROFIRANY to kolejna wyjątkowa marka, która dołączyła do grona Klientów IMS S.A. korzystających z usługi AROMAMARKETINGU. W dwudziestu lokalizacjach sieci zainstalowaliśmy wyrafinowany zapach liści bambusa z akcentem skórki limonki. Wyszukane nuty zapachowe podkreślają prestiż sklepów oraz zachęcają KLIENTÓW do dłuższego spędzania w nich czasu i częstych powrotów. Zastosowanie usługi AROMAMARKETINGU w salonach EUROFIRANY świetnie pasuje do charakteru marki dostarczającej produkty budujące wyjątkową atmosferę każdego wnętrza.

AROMAMARKETING to jedna z wielu usług z portfolio IMS S.A. budujących sensoryczne logo marek oraz wyjątkową atmosferę w miejscach sprzedaży. Nasi doświadczeni eksperci każdorazowo z ogromną pieczołowitością dobierają zapach, tak aby idealnie oddawał charakter brandu oraz korespondował z profilem jego Klientów.

EUROFIRANY to firma z branży home&decor zajmująca się produkcją wyjątkowych artykułów dekoracyjnych i wyposażenia: jadalni, salonu, kuchni, łazienki oraz sypialni. Posiada sklepy w wielu miastach w Polsce. Produkty tej marki można również kupić w sklepie eurofirany.com.pl.

Salon Eurofirany
Salon Eurofirany
Najnowsze wpisy

Facebook