Nowy ekran LED w Galerii Libero

Duży EKRAN LEDOWY o wielkości 32 m2 został zainstalowany przez naszą firmę w GALERII LIBERO w Katowicach. Jest to idealne miejsce do wyświetlania kampanii reklamowych oraz interesującego KONTENTU. Obok ekranu o wymiarach 8m x 4m nie da się przejść obojętnie, przykuwa on bowiem uwagę i przyciąga spojrzenia zarówno wysokiej jakości obrazem, jak i dużym rozmiarem. Wyświetlane są na nim kampanie reklamowe, kontent wewnętrzny Galerii oraz przygotowany przez IMS S.A. KONTENT NEUTRALNY. Jest to kolejny duży ekran LED zainstalowany i zarządzany przez IMS S.A. w prestiżowej galerii w Polsce.

Ekrany w centrach handlowych instalowane są przez naszą firmę w ramach usługi DIGITAL SIGNAGE. Oferujemy idealne dopasowanie sprzętu do wymogów technicznych, warunków miejsca i potrzeb Klienta. Na ekranach wyświetlać można treści reklamowe oraz różnego rodzaju KONTENT. IMS S.A. oprócz ekranów, oferuje również zarówno produkcję reklam, jak i samego KONTENTU, a także sprzedaż czasu reklamowego na nośnikach audio i video.

GALERIA LIBERO to nowoczesne i przyjazne miejsce z ofertą ponad 150 sklepów i punktów usługowych oraz najlepszą strefą restauracyjną na Śląsku. Stworzone zostało tak, aby z przyjemnością robić tu zakupy, próbować kuchni z różnych stron świata i relaksować się w najnowocześniejszym kinie na Śląsku, kręgielni lub w centrum fitness.

IMS S.A. MARKETING SENSORYCZNY
Ekran w Galerii Libero
Najnowsze wpisy

Facebook