Marka Recman z oprawą muzyczną od IMS S.A.

Jest nam bardzo miło poinformować, że spółka IMS S.A. wyposażyła sieć salonów RECMAN w usługę AUDIOMARKETINGU. Nasi specjaliści stworzyli playlistę z wyszukaną, szytą na miarę muzyką, idealnie dopasowaną do gustu Klientów tej marki. Ma ona na celu sprawić, że Kupujący w salonach RECMAN poczują się jeszcze bardziej komfortowo. Ponadto jej zadaniem jest stworzenie unikatowego, sensorycznego logo korespondującego z charakterem wyjątkowych salonów i asortymentu marki RECMAN. Oprawa muzyczna ma także nawiązywać do zapachu dedykowanemu temu brandowi (w ramach wdrożonej już usługi AROMAMARKETINGU od IMS S.A.).

Usługa AUDIOMARKETINGU polega na zapewnieniu markom muzyki idealnie dopasowanej do gustu ich Klientów, a także na stworzeniu miłej i przyjemnej atmosfery, wpływającej na wzrost sprzedaży. Za przygotowanie dedykowanych playlist w IMS S.A. odpowiadają profesjonalni Konsultanci muzyczni, którzy przesłuchali miliony piosenek i posiadają ogromne doświadczenie i wiedzę w swojej pracy.

Marka RECMAN to synonim nowoczesnej elegancji i wyjątkowej mody męskiej, której odzież i akcesoria dostępne są w kilkudziesięciu miastach na terenie całej Polski.

IMS S.A. dla marki Recman
Źródło: Recman
Najnowsze wpisy

Facebook