Jak marketing sensoryczny wpływa na rekomendacje znajomych?

[:pl]

MARKETING SENSORYCZNY, na który składają się AUDIOMARKETING, AROMAMARKETING i DIGITAL SIGNAGE, jest niezwykle skutecznym narzędziem w tworzeniu miłej i przyjemnej atmosfery w punkcie handlowym. Jak się okazuje, oprócz efektów w postaci wzrostu sprzedaży czy wydłużenia pobytu Klienta w punkcie sprzedaży, ma również związek z tym czy rekomendujemy dany sklep znajomym. A rekomendacja osób nam bliskich jest niezwykle silnym narzędziem mającym wpływ na to, ile wydajemy, bo pod jej wpływem, łatwiej dokonujemy zakupu.

Jak pokazują wyniki badań przeprowadzonych przez firmę WalnutUnlimited aż 8 na 10 Klientów poleci sklep znajomym, jeśli spodobają im się w nim: wystrój, muzyka i zapach. Aby stworzyć sensoryczne logo marki, przypadające do gustu Klientom, warto zaufać w tym zakresie profesjonalistom.

W IMS S.A. nasi, posiadający w swojej pracy ogromną wiedzę i doświadczenie, Specjaliści od: dźwięku (AUDIOMARKETING), zapachu (AROMAMARKETING) i systemów DIGITAL SIGNAGE, oferują stworzenie oprawy sensorycznej dopasowanej do charakteru i strategii marki oraz idealnie korespondującej z gustem jej Klientów. Czerpiąc z naszego ponad 20-letniego doświadczenia, staliśmy się liderami w dostarczaniu najwyższej jakości, szytych na miarę usług z zakresu MARKETINGU SENSORYCZNEGO.

[:]

PODOBNE ARTYKUŁY