Akademia Zmysłów w Krakowie zakończona sukcesem

Porządna dawka zaskakującej i niezwykle interesującej wiedzy z zakresu MARKETINGU SENSORYCZNEGO została zaprezentowana podczas piątej już edycji konferencji AKADEMIA ZMYSŁÓW. Odbyła się ona 25 września, w zabytkowym, pofabrycznym budynku z XIX wieku – BROWAR LUBICZ w centrum Krakowa. Wykłady, które cieszyły się dużym zainteresowaniem, szczególnie wśród uczestników z branży handlowej i nieruchomości, zorganizowane zostały przez IMS S.A. Uczestnicy brali aktywny udział w licznych quizach i konkursach, a spotkanie było pełne inspiracji.

Konferencję poprowadzili wybitni eksperci z zakresu AROMAMARKETINGU, AUDIOMARKETINGU I DIGITAL SIGNAGE: Wojciech Grendziński – Wiceprezes Zarządu IMS S.A, Patryk Wierniuk – Head of Business Development IMS S.A., Wojciech Piwocki – Wiceprezes Zarządu IMS S.A. oraz Tomasz Sierankowski – Członek Zarządu Mood Factory Sp. z o.o. Opowiedzieli oni m.in. o tym, jak zapach, dźwięk i obraz wpływają na decyzje zakupowe Konsumentów oraz jak pod wpływem tych bodźców zachowuje się nasz mózg.

AKADEMIA ZMYSŁÓW to wyjątkowe wydarzenie skierowane do przedstawicieli branży retail, którzy pragną zwiększyć sprzedaż i zbudować sensoryczne logo marki, jak również pasjonatów nowoczesnego marketingu.

Akademia Zmysłów IMS S.A.
Akademia Zmysłów, piąta edycja w Krakowie
 

PODOBNE ARTYKUŁY