Logo IMS
O IMS Sensory

IMS Sensory dostarcza najwyższej jakości usługi z zakresu marketingu sensorycznego. Do głównych usług należą działania z zakresu aromamarketingu i audiomarketingu.

Marketing sensoryczny są to działania, które angażują wszystkie zmysły, mające na celu wywołanie konkretnych skojarzeń i reakcji, które mają podnieść świadomość marki oraz budować przywiązanie i lojalność klienta do marki na głębszym, emocjonalnym poziomie.

Aromamarketing oddziałuje na zachowania Klientów, wpływa na decyzje podejmowane w sklepie oraz sprawia, że Klient dłużej pozostaje w miejscu sprzedaży, a co więcej, ma ochotę do niego wrócić. Dobrze dobrany aromat wpływa na kształtowanie pozytywnej atmosfery i wizerunku miejsca, poprawia samopoczucie,  zarówno Klientów, jak i pracowników, zwiększając tym samym efektywność pracy.

Naszym klientom oferujemy dobór odpowiedniej mieszanki zapachowej, a po dogłębnej analizie oceny przepływu powietrza w obiekcie i poznaniu planów klimatyzacji instalację i serwis systemu. Zapewniamy unikalny system emisji zapachów zapewniający właściwy poziom aromatyzacji obiektu. W celu zapewnienia najwyższej jakości oferowanej usługi IMS Sensory wykorzystuje najnowsze rozwiązania technologiczne.

 

Facebook