Zmysłowy marketing IMS przekracza granice Polski

IMS S.A. – polski lider w dziedzinie marketingu sensorycznego w miejscu sprzedaży rozwija intensywnie swoją działalność na rynkach zagranicznych.W Polsce IMS  jest  największym dostawcą rozwiązań z zakresu audiomarketingu, aromamarketingu i digital signage , z którego usług korzysta już ponad 5 i pół tysiąca punktów handlowo– usługowych, w tym ponad 170 Galerii Handlowych.

W ramach działań na rynkach europejskich, w październiku IMS S.A. nawiązała współpracę ze słowacką firmą Store Media s.r.o., która została oficjalnym przedstawicielem IMS S.A. w zakresie aromamarketingu w Czechach i na Słowacji.

Pierwszym sukcesem na słowackim rynku jest wprowadzenie marketingu zapachowego do prestiżowego centrum handlowo-rozrywkowego Aupark Bratislava. Jest to jedno z największych centrów handlowych na Słowacji, o powierzchni 58 tysięcy metrów kwadratowych, należące do grupy Unibail-Rodamco. IMS S.A. współtworzy atmosferę tego obiektu dzięki indywidualnie dobranemu aromatowi, który emitowany jest na terenie całego centrum handlowego przez czterdzieści opatentowanych urządzeń.

Usługa marketingu zapachowego świadczona przez IMS dociera również do Rumunii, na Węgry i Łotwę, gdzie już w kilkunastu sklepach znanej polskiej sieci sklepów CCC można poczuć dobrany dla tej marki zapach.

IMS S.A. planuje w najbliższych latach dalszy rozwój swoich usług na zagranicznych rynkach, szczególnie w Niemczech, Czechach, na Słowacji, na Litwie i w Hiszpanii.

Najnowsze wpisy

Facebook