Zdobyliśmy aż dwie nagrody główne w konkursie Polish Digital Signage Association Awards 2017

Są to kolejne ważne nagrody na naszym koncie! 15 listopada podczas gali Retail Show Exhibition & Conference 2017 zajęliśmy 1 miejsce w konkursie Polish Digital Signage Association Awards 2017 w aż 2 kategoriach: Najlepszy Content Digital Signage i Najlepsza Kampania Digital-Out-of-Home. Nasza firma została nagrodzona za kampanię Angry Birds, a także za kontent neutralny. Materiały dotyczące obu kategorii mogą Państwo zobaczyć na filmach poniżej.

Warto zaznaczyć, że jest to już nasza trzecia nagroda główna za kontent Digital Signage w tym konkursie – wcześniejsze zdobyliśmy w 2011 i 2015 roku. W 2015 r. zostaliśmy również nagrodzeni za Wzorcową Instalację Digital Signage w Galerii Kazimierz, dla której wykonaliśmy projekt oraz instalację niestandardowych nośników LED Digital Signage.

Celem konkursu Polish Digital Signage Assotiation jest nagrodzenie najlepszych produktów i usług wykorzystywanych w branży Digital Signage. W gronie nominowanych są m.in.: agencje kreatywne, reklamodawcy, a także firmy wykorzystujące nowoczesne produkty Digital Signage w systemach reklamowych.

Cieszymy się z tak ważnego wyróżnienia, a także gratulujemy innym nagrodzonym, biorącym udział w konkursie.

Nagrody w konkursie Polish Digital Signage Association Awards

Nagrody w konkursie Polish Digital Signage Association Awards

Najnowsze wpisy

Facebook