Świąteczne aromaty w Galeriach Handlowych

W grudniu większość Galerii Handlowych w Polsce przygotowuje się specjalnie na wizytę pochłoniętych przedświąteczną gorączką Klientów. Piękne dekoracje, choinki i wizyty Świętego Mikołaja wprowadzają wyjątkową świąteczną atmosferę i przypominają zapominalskim, że to już ostatnia chwila na zakup prezentów. Coraz więcej Galerii Handlowych pragnie wyróżnić się jeszcze bardziej na tle swojej konkurencji w tym szczególnym okresie, dobierając do swojego uroczystego wystroju specjalne świąteczne aromaty.

IMS S.A. dzięki nowatorskiej usłudze aromamarketingu pomaga w tym roku wprowadzić magiczną świąteczną atmosferę do wnętrz wielu Galerii Handlowych w całej Polsce. Specjalnie dobrane przez konsultantów IMS zapachy, przywołujące wspomnienia domowych świątecznych wypieków i smakołyków można poczuć w Galerii Mokotów, Galerii Łódzkiej, Jurajskiej, Dominikańskiej, Galerii Echo Kielce, w Centrum Handlowym Wileńska, w Galerii Wzorcownia, w CH Klif oraz w Galerii Renoma.

IMS świadczy obecnie usługę aromamarketingu dla blisko tysiąca sklepów i punktów handlowo-usługowych w całej Polsce, między innymi dla sieci sklepów Duka, Almi Decor i Bytom.

Najnowsze wpisy

Facebook